Nadjeżdża Ridge Racer: Driftopia, wyścigówka F2P od studia Bugbear. Zobacz trailer

Patryk Purczyński
2013/04/12 08:21
5
0

Seria Ridge Racer wkracza na tory free-to-play. Driftopia zadebiutuje jeszcze w tym roku, omijając Xboksa 360. Grę możemy podziwiać na pierwszym zwiastunie.

Nadjeżdża Ridge Racer: Driftopia, wyścigówka F2P od studia Bugbear. Zobacz trailer

Namco Bandai oficjalnie ogłosił Ridge Racer: Driftopia. W przeciwieństwie do swoich poprzedniczek, nie będzie to klasycznie dystrybuowany tytuł, ale pozycja z segmentu free-to-play. - W Namco Bandai Games zależy nam na wchodzeniu w nowe modele biznesowe, przy jednoczesnym zachowaniu aktywności w tradycyjnym sektorze dystrybucji - mówi Olivier Comte, starszy wiceprezes europejskiego oddziału firmy.

- Free-to-play odgrywa coraz bardziej znaczącą rolę, więc tym bardziej ekscytująca jest dla nas perspektywa przeniesienia jednej z naszych najpopularniejszych marek w ten właśnie segment - dodaje Comte. O samym Ridge Racer: Driftopia wydawca mówi na razie niewiele. Wiadomo jedynie, że w centrum uwagi znajdą się drifty, a do premiery dojdzie w tym roku na platformach PC i PS3.

GramTV przedstawia:

Na deser prezentujemy pierwszy trailer Ridge Racer: Driftopia.

Komentarze
5
Usunięty
Usunięty
12/04/2013 11:38

> Powinni zrobić Unbounded 2 a nie jakieś F2P :/Mr. Spike połowa trailera to RRU. Znam na pamięć większość torów. W Unbounded 2 bym się zaopatrzył ale jak widzę że to Free to Pay klienta we mnie niech nie widzą :/ Sorry za podwójny post.

Usunięty
Usunięty
12/04/2013 11:33

Powinni zrobić Unbounded 2 a nie jakieś F2P :/

Dared00
Gramowicz
12/04/2013 09:04

O, kolejny przeciętniak, który NIE jest Ridge Racerem.
Trwa Wczytywanie