News

Pierwszy wgląd w świat Project Eternity w formie wideo!

Patryk Purczyński, 10.04.2013 14:38 32

Obsidian Entertainment zaprasza nas do podziwiania pietyzmu, z jakim został wykonany świat Project Eternity. Dbałość o wizualizacje ma być równie wysoka co w słynnym Icewind Dale.

Artystyczna jakość, niepowtarzalność i dynamizm - te trzy rzeczy chcieli uchwycić twórcy Project Eternity w środowisku swojej produkcji. I właśnie na nie możemy zwrócić uwagę na pierwszym wideo z gry - nie jest to co prawda gameplay, ale możemy już podziwiać lokacje, które będą przemierzać użytkownicy w trakcie zabawy.

Przedstawiciel Obsidian Entertainment proponuje zwrócić uwagę na takie elementy, jak poruszające się korony drzew i źdźbła traw, dynamiczna woda i oświetlenie - to ostatnie to nie tylko cykl dnia i nocy, ale także dynamika w czasie rzeczywistym. - Mamy jeszcze do wykonania trochę pracy, ale dotychczas jesteśmy zadowoleni z tego, co udało nam się już zrobić i z tego, w jakim kierunku zmierzamy. Mamy nadzieję, że wy również - dodaje.

Project Eternity zadebiutuje w kwietniu przyszłego roku na pecetach i Makach. Zapowiadany film możecie zobaczyć poniżej. Jeśli interesuje Was wyłącznie wgląd w świat gry, przewińcie do 1:48.

najnowsze