Terraria trafi także na PS Vitę. Zobacz live action trailer

Patryk Purczyński
2013/03/29 12:34
3
0

Zgodnie z zapowiedziami, Terraria trafiła już na konsole. Na tym jednak nie koniec ekspansji gry 505 Games. Kolejny przystanek - PS Vita.

Terraria trafi także na PS Vitę. Zobacz live action trailer

Latem tego roku Terraria dotrze na PS Vitę - poinformowała firma 505 Games. Wydawcę do tego kroku zachęciły zapewne świetne wyniki gry na pecetach - od 2011 roku na tej platformie sprzedały się dwa miliony egzemplarzy. Wkrótce rezultat może być jeszcze lepszy, gdyż w tym tygodniu produkcja niezależnej ekipy Re-Logic zadebiutowała na PS3 i X360.

- Wszyscy jesteśmy wielkimi fanami Terrarii, a wsparcie jakie otrzymała ona od istniejącej społeczności odkąd rozpoczęliśmy pracę nad nią jest wręcz przytłaczające - cieszy się Tim Woodley z 505 Games. - Niesamowite jest to, ilu fanów prosiło nas o przenośną wersję gry. Największym wyzwaniem jest dla nas zaprojektowanie takiego systemu sterowania, by użytkownicy mogli w pełni cieszyć się z doświadczeń oferowanych przez grę - dodaje.

Radość wyraża także Shahid Ahmad z europejskiego oddziału SCE. - Dostępność Terrarii na konsoli PS Vita także dla nas jest doskonałą wiadomością. Jesteśmy przekonani, że wielu właścicieli konsoli pokocha tę grę w nowej wersji. Ekran dotykowy zapewni czerpanie niepowtarzalnych doświadczeń - zapewnia.

GramTV przedstawia:

Na deser mamy też coś dla oka: live action trailer Terrarii.

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
29/03/2013 16:44

> > mnie zastanawia czy w końcu twórcy rozwiązali jakoś tryb multi bo stawianie serwerów>> > jak pod koniec lat 90 żeby sobie pograć jest chore w przypadku takich gier.>> nazywamy mozliwosc stawiania servera gdzie chcemy, kiedy chcemy i dla kogo chcemy CHORYM> ? O.o>Powinnien być server browser na przykład, bo wklepywanie IP faktycznie nie jest "fajne"

Usunięty
Usunięty
29/03/2013 13:36
Dnia 29.03.2013 o 13:15, Kafar napisał:

mnie zastanawia czy w końcu twórcy rozwiązali jakoś tryb multi bo stawianie serwerów jak pod koniec lat 90 żeby sobie pograć jest chore w przypadku takich gier.

nazywamy mozliwosc stawiania servera gdzie chcemy, kiedy chcemy i dla kogo chcemy CHORYM ? O.o

Dnia 29.03.2013 o 13:15, Kafar napisał:

Dlaczego nie można dołączyć do czyjejś sesji w trybie rzeczywistym ;/

np: bo trzeba sciagac od takiej osoby caly swiat za kazdym razem ?

Kafar
Gramowicz
29/03/2013 13:15

mnie zastanawia czy w końcu twórcy rozwiązali jakoś tryb multi bo stawianie serwerów jak pod koniec lat 90 żeby sobie pograć jest chore w przypadku takich gier. Dlaczego nie można dołączyć do czyjejś sesji w trybie rzeczywistym ;/
Trwa Wczytywanie