Kojima się przyznał! The Phantom Pain to Metal Gear Solid 5. Zobacz trailer

Patryk Purczyński
2013/03/27 19:55

Podejrzenia, że Hideo Kojima maczał palce w rewelacji ubiegłorocznego VGA, The Phantom Pain, były słuszne! Panie i panowie, nadchodzi Metal Gear Solid 5!

Kojima się przyznał! The Phantom Pain to Metal Gear Solid 5. Zobacz trailer

The Phantom Pain i Metal Gear Solid Ground Zeroes dają w połączeniu Metal Gear Solid 5. Przemawiając podczas Game Developers Conference Hideo Kojima zapowiedział kolejną część swojego słynnego cyklu, przyznając tym samym, że cała akcja z nieznanym szerzej Moby Dick Studios, stojącym rzekomo za produkcją zapowiedzianą podczas VGA 2012, miała na celu zwieść graczy.

Ci pozostali jednak czujni, gdyż już nazajutrz w sieci pojawiło się mnóstwo dowodów na to, że The Phantom Pain ma wiele wspólnego z serią Hideo Kojimy. Teraz dowiadujemy się, że Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain, bo tak będzie brzmiał pełny tytuł gry, będzie miała otwarty świat. Snake budzi się po dziewięciu latach śpiączki (pamiętna scena z debiutanckiego trailera), tracąc przez ten czas, co naturalne, większość swoich umiejętności.

GramTV przedstawia:

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain będzie oparte na silniku FOX Engine, który, jak zapewnia Kojima, stawia na fotorealizm. Prezentacja gry została przeprowadzona na pecetach, ale nie wiadomo czy "piątka" trafi na tę platformę. Wcześniej, jeszcze jako The Phantom Pain, była ona zapowiadana na Xboksa 360 i PlayStation 3. Data premiery nie została ujawniona. W sieci udostępniono za to debiutancki, prawie sześciominutowy trailer. Na końcu pojawiają się logotypy tylko dwóch platform: konsoli Microsoftu i Sony.

Komentarze
37
Usunięty
Usunięty
28/03/2013 15:36

Że what??...

Usunięty
Usunięty
28/03/2013 15:09

Nigdy tej serii nie ogarniałem, dziwne jak Halo. Nic ciekawego jak dla mnie. Sam The Phantom Pain zapowiadał się ciekawie, a tu dupa. MGS -.-

Usunięty
Usunięty
28/03/2013 13:06

Mam tylko jedno życzenie - niech sterowanie będzie przemyślane i dobrze zaprojektowane.Niestety, mimo tego, że widzę, iż MGS to dobre tytuły, to sterowanie nie pozwala mi ich ukończyć i dostarczać rozrywki z przechodzenia etapów.
Trwa Wczytywanie