Blizzard przygotowuje się do zapowiedzi nowej gry na PAX East

Małgorzata Trzyna
2013/03/13 13:06
13
0

Przedstawiciel Blizzarda, Rob Pardo, napomknął, że PAX East zbliża się wielkimi krokami, a on ciągle przygotowuje się, by zapowiedzieć zupełnie nowy tytuł.

Blizzard All-Stars

- PAX East startuje już w przyszłym tygodniu, a ja nadal nie jestem gotów na zapowiedź naszej nowej gry - pisze Pardo na swoim Twitterze. - Praca, praca, praca. I nie jest to Titan. To coś innego, proszę bardzo, możecie zgadywać.

GramTV przedstawia:

Projekt ten ma być „czymś, co różni się od innych gier Blizzarda. Nie jest to sequel, dodatek ani MMO na konsole nowej generacji, o którym krążą plotki”.

Biorąc pod uwagę, że Mike Morhaime powiedział podczas Battle.net World Championship, że firma skupi się na Blizzard All-Stars (czyli grze z gatunku MOBA), gdy już ukaże się Heart of The Swarm, można przypuszczać, że chodzi właśnie o ten tytuł. Ale kto wie, może to jednak coś zupełnie nowego? Przekonamy się podczas PAX East, które odbędzie się w dniach 22-24 marca w Bostonie.

Komentarze
13
Barkup
Gramowicz
13/03/2013 19:59
Dnia 13.03.2013 o 16:17, szyslay napisał:

Pardo: "Diablo 3 na PS4"

LOL, pokażą Diablo 3 na PAX-ie, ale bez przesady :D.

AjKnowJu
Gramowicz
13/03/2013 19:34

"praca, praca, praca" kojarzy mi się tylko z warcraftem :P Wiele bym dał za kolejnego rtsa od nich.A tak to zobaczymy co to jest...

szyslay
Gramowicz
13/03/2013 16:17

Pardo: "Przedstawiamy wam...."Fan: "Ze co??? STARCRAFT GHOST!!!Nie no nie trzeba bylo :P naprawde nie ma za c...."Pardo: "Warcraft PHONE EDI.... [słyszalny przekaz mikrofonu i cześć trwającej przekazywanej dyskusji developerów przy stole obrad w BLIZZARD: "no to co chcemy zacząć i nie skończyć..."] .....(Pardo) ekhem przepraszam za usterke techniczna ...przedstawiamy..."Fan: OMG zaraz mi serce stanie..."Pardo: "Diablo 3 na PS4"Fan: [wielkie oczy, slina na buzi + głos Homera Simpsona] DUHHH!!!!! ..... :/

Barkup
Gramowicz
13/03/2013 15:23

Wiem o tym newsie od paru tygodni już i wielokrotnie przewijało się stwierdzenie, że to ma być zupełnie nowa rzecz.Nie, dodatek do WoW-a też nie. I nie, nie odnoszę się do żadnego z twoich postów.

Waaazuuup
Gramowicz
13/03/2013 15:02

A czy All-stars nie zostało już zapowiedziane? Coś mi się kojarzy, że gdzieś widziałem filmik pokazujący postacie z gry, Lich Kinga i kilka innych. Jeśli tak to chyba chodzi o coś innego, bo przecież ma to być zapowiedź nowej gry.

Thebisre
Gramowicz
13/03/2013 15:02

Blizzard Dota! :) Wyczuli, że Riot z LoL-a ma niezła kasę! A przecież wszystko zaczęło się od moda do WC 3! Więc liczę, że właśnie to zaprezentuje nam Bli$$! Grę w której będą wszyscy bohaterowie z uniwersum Bli$$! :D

Usunięty
Usunięty
13/03/2013 14:52

FPS od Blizzarda! :)

Harunia
Gramowicz
13/03/2013 14:48

Ja mysle ze klon Doty.

DeithWX
Gramowicz
13/03/2013 14:20

Kolejny dodatek do WoWa.

FlankerD
Gramowicz
13/03/2013 14:08

Wybacz, ale ja nie widzę w newsie stwierdzenia ''robimy nową markę'' a jedynie, że ma to być zupełnie inna gra niż dotychczasowe (SCG miał być skradanką z widokiem z trzeciej osoby a nie pamiętam, żeby Blizz wydał już kiedyś tego typu grę). Ghost nie musi być ani sequelem ani tym bardziej dodatkiem. Co do WarCrafta IV to napisałem, że ''chciałbym'' po prostu aby się pojawił, ale wiem równie dobrze, że to na razie niemożliwe. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Panor
Gramowicz
13/03/2013 14:01

Blizzard MOBA ...

Barkup
Gramowicz
13/03/2013 13:48

Zastanawiam się, ile razy pojawią się życzenia, żeby to był WarCraft IV, StarCraft: Ghost (już jest jedno!) albo Titan.To ma być zupełnie nowa gra niezwiązana z obecnymi markami Blizzarda - żaden dodatek, żaden sequel, żaden spin-off.

FlankerD
Gramowicz
13/03/2013 13:19

Powrót do StarCraft Ghost ? Może coś na urządzenia mobilne ? Chciałbym WarCraft IV, ale skoro to nie sequel.