Armored Core: Verdict Day trafi także do Europy

Mateusz Stanisławski
2013/02/21 23:59
0
0

|AKTUALIZACJA| Namco Bandai potwierdziło, że do debiutu Armored Core: Verdict Day dojdzie również na Starym Kontynencie. Przy okazji poznaliśmy kilka nowych szczegółów na temat tej produkcji From Software.

Armored Core: Verdict Day trafi także do Europy

Do europejskiej premiery Armored Core: Verdict Day w wersji na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 dojdzie jesienią bieżącego roku – podała firma Namco Bandai w informacji prasowej. Wciąż niestety nie upubliczniono jakichkolwiek oficjalnych materiałów graficznych promujących tytuł.

Dowiedzieliśmy się za to co nieco nowego na temat zawartości. Okazuje się, że gracze będą mogli formować zespoły składające się z maksymalnie 20 członków i „stać się częścią jednej z wielu zróżnicowanych frakcji, by w ramach trybów multiplayer przejąć kontrolę nad terytoriami należącymi do innych użytkowników”. W sferze wieloosobowych zmagań nie zabraknie odświeżonego systemu matchmakingu oraz formy zabawy stawiającej na kooperację.

GramTV przedstawia:

W menu gracze znajdą także znany z „piątki” tryb Operator, rzecz jasna z masą nowości rozbudowujących warstwę strategiczną produkcji. Same mechy doczekają się z kolei garści nieznanych wcześniej broni, pancerzy i upgrade’ów (nie zabraknie opcji customizacji). Jeszcze więcej informacji o Armored Core: Verdict Day znajdziecie w naszym wcześniejszym wpisie.

Aktualizacja: w sieci wylądowały pierwsze screeny:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!