From Software pracuje nad Armored Core: Verdict Day

Mateusz Stanisławski
2013/02/20 07:34
0
0

Na konsole zmierza kolejna odsłona serii Armored Core. Poznaliśmy konkretną datę premiery i pierwsze szczegóły na temat części o podtytule Verdict Day.

From Software pracuje nad Armored Core: Verdict Day

Pierwsze konkrety na temat Armored Core: Verdict Day przedstawiono na łamach japońskiego magazynu Famitsu. Warto na wstępie zauważyć, że w tytule nie gości żadna cyfra – niewykluczone, że będziemy mieli do czynienia z bardzo przypominającym „piątkę” sequelem, a nie pełnoprawną odsłoną serii.

O samej grze nie wiemy za dużo. Na podstawie przecieków ustalono, że gracze będą mogli wykorzystać save’a z poprzedniej części cyklu, ale czy przeniesiony zapis rozgrywki wpłynie na rozwój opowieści, czy tylko pozwoli odblokować jakąś dodatkową zawartość – nie wiadomo. Wiemy również, że podczas sporów terytorialnych będziemy mogli decydować, którą ze stron konfliktu poprzeć. Wybory gracza mają wpływać na równowagę świata.

GramTV przedstawia:

Opracowywana przez duet Namco Bandai i From Software produkcja trafi do sprzedaży 26 września bieżącego roku. Gra, tak jak piąta odsłona serii, pojawi się na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360 i doczeka się specjalnego rozszerzonego wydania (z figurką i soundtrackiem). Nie wiadomo jednak, jak powyższe kwestie wydawnicze będą się przedstawiać na Starym Kontynencie.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!