Warner Bros Games Montreal - oni stoją za nowym Batmanem?

Patryk Purczyński
2013/02/13 17:18
5
0

Według nieoficjalnych doniesień, nowej odsłony serii Batman: Arkham nie tworzą autorzy dotychczasowych dwóch części. Pojawił się już nawet kandydat, którzy rzekomo zastąpił Rocksteady.

Warner Bros Games Montreal - oni stoją za nowym Batmanem?

Studio Warner Bros Games Montreal może pracować nad trzecią częścią Batman: Arkham. Mają o tym świadczyć oferty pracy dla producenta i dyrektora działu kreacji, zawierające informację, że osoba zatrudniona będzie współpracowała z zespołem odpowiedzialnym za rozwój uniwersum DC Comics w sferze interaktywnej". Od kandydatów pracodawca wymaga ponadto biegłości w gatunku przygodowych gier akcji. Do niego należały Batman: Arkham Asylum i Arkham City.

O tym, że nową grę o Mrocznym Rycerzu dostaniemy w tym roku, wiemy dzięki informacjom, jakie na ostatnim spotkaniu z inwestorami przekazał dyrektor finansowy firmy Time Warner, John K. Martin. Żadnych szczegółów na jej temat na razie jednak nie znamy. Z nieoficjalnych doniesień wiadomo jedynie, że za projekt nie odpowiada Rocksteady Studios, które stworzyło stojące na bardzo wysokim poziomie dwie pierwsze części.

GramTV przedstawia:

Dla Warner Bros Games Montreal nie byłby to debiut w uniwersum Batmana. Studio odpowiadało bowiem za Batman: Arkham City Armored Edition, czyli wersję produkcji Rocksteady przeznaczoną na Wii U.

Komentarze
5
Usunięty
Usunięty
13/02/2013 20:20

Oglądałem przy okazji premiery Dark Knight Rises film dokumentalny w tv, w którym jeden ze znawców popkultury wypowiadał się o fenomenie postaci Batmana. Mówiąc o wzlotach i upadkach jego marki, powiedział że dopóki jego postacią zajmuje się Nolan w sferze filmu oraz Rocksetady w branży gier, jest spokojny o jego przyszłość. Ciekawe co wyjdzie ze zmiany studia, moim zdaniem zwycięskiego składu się nie zmienia.

Usunięty
Usunięty
13/02/2013 19:17

Ciekawe w takim razie co od 2 lat tworzy Rocksteady? Nowa gra o superbohaterze? Miejmy nadzieję ;]

Usunięty
Usunięty
13/02/2013 18:33

widać Warner chce zacząć sam tworzyć gry, a nie powierzać innym, teraz trzeba poczekać na pierwsze wzmianki, grafiki i gameplaye, bo gdyby to Rocksteady by tworzyło w ciemno bym kupił.
Trwa Wczytywanie