Sly Cooper: Złodzieje w Czasie - demo w drodze, trailer premierowy już teraz

Mateusz Stanisławski
2013/02/08 16:08
3
0

Również Europejczycy będą mogli przetestować darmową próbkę Sly Cooper: Złodzieje w Czasie przed premierą pełnej wersji. Nowe przygody sympatycznego szopa promuje jeszcze gorący zwiastun premierowy.

Sly Cooper: Złodzieje w Czasie - demo w drodze, trailer premierowy już teraz

W końcu otrzymaliśmy potwierdzenie, że demo Sly Cooper: Złodzieje w Czasie, które zadebiutowało za oceanem już w styczniu, trafi także na Stary Kontynent – i to w wersji zarówno na stacjonarną konsolę Sony, jak i Vitę. Premiera pokazówki odbędzie się 20 lutego, czyli dobre kilka tygodni przed debiutem „pełniaka” (zaplanowanym na 27 marca).

Poniżej czekają nas Was dwa materiały wideo. Pierwszy to premierowy trailer nadchodzących perypetii przebiegłego szopa, drugi promuje zaś Pakiet hakerski Bentleya, który w środę wzbogacił ofertę platformy PlayStation Network. Ten wyceniony na 7,50 zł zestaw minigier (między innymi Łowca Iskier, Alter Ego i Łamacz Systemów) wykorzystuje funkcję Cross-Buy, co oznacza, że nabywając wersję na PlayStation 3, z miejsca otrzymuje się edycję na przenośną maszynkę Sony.

Odnotujmy, że Sly Cooper: Złodzieje w Czasie doczeka się pełnej polskiej wersji językowej – w grze usłyszymy między innymi Jarosława Boberka. Więcej o nowej produkcji studia Sanzaru Games przeczytacie w naszej zapowiedzi.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
TobiAlex
Gramowicz
09/02/2013 07:15

Ta, wszędzie ta gra otrzymała "status" cenowy na poziomie 139 zł tylko Polacy dowalili pełne 219 zł....

Usunięty
Usunięty
08/02/2013 23:04

Odnotujmy, że Sly Cooper: Złodzieje w Czasie doczeka się pełnej wersji językowejChyba "pełnej polskiej".A na grę bardzo czekam. Mało wychodzi platformówek, a Sly zapowiada się obiecująco.

Usunięty
Usunięty
08/02/2013 22:47

Nie mogę się doczekać aż ta gra trafi do mojej kolekcji :) Uwielbiam wszystkie części Sly-a, Ratchet&Clank, Jak&Daxter. Zawsze miałem wrażenie, że Sly był najbardziej niedocenioną platformówką z całej trójki. Po słabym R&C Załoga Q (Ma "swoje momenty", ale to wciąż nie to samo co ToD i AciT) oraz po takim sobie Jak&Daxter Zagioniona Granica nowy Sly będzie zbawieniem. Ciekawi mnie tylko kwestia dubbingu i ogółem całej lokalizacji.
Trwa Wczytywanie