News

DLC High Tides do Far Cry 3 za darmo na PC! Pobierz już teraz!

Patryk Purczyński, 01.02.2013 22:11 5

Miłą niespodziankę właścicielom pecetowej wersji Far Cry 3 zrobili przedstawiciele Ubisoftu. Zapowiedziane wyłącznie na PS3 DLC High Tides udostępnili także na komputerach.

- Uwaga pecetowi gracze! Nie macie dość misji w trybie kooperacji? Pobierzcie darmowe DLC High Tides z dwiema nowymi misjami fabularnymi! Już dostępne - obwieścił Ubisoft na oficjalnym koncie gry Far Cry 3 na Facebooku. Niespodzianka jest podwójna - po pierwsze rozszerzenie jest darmowe, po drugie francuski wydawca od początku zapowiadał, że będzie dostępne jedynie na PlayStation 3.

Dotychczas tak było - High Tides zadebiutowało na konsoli Sony 15 stycznia. Wyłączność okazała się jednak czasowa, i to w dodatku zaledwie dwutygodniowa. Teraz DLC dostępne jest także dla właścicieli Far Cry 3 na PC. Przypomnijmy, że dodatek zawiera dwie nowe mapy (Jailbreak i Redemption) i cztery skórki do trybu kooperacji.

"Historia z co-opa jeszcze się nie skończyła. Najemnicy Hoyta porwali czworo ocalałych i wzięli ich jako zakładników. Od ciebie i twoich przyjaciół zależy, czy uciekniecie z podziemnego więzienia i znajdziecie sposób na opuszczenie owładniętej szaleństwem wyspy" - brzmi opis DLC High Tides.

Rozszerzenie pobierze się automatycznie - zarówno w uPlay, jak i na Steamie. Pozostaje nam jedynie życzyć pecetowcom dobrej zabawy. Ubisoft słowem nie wspomniał o wersji na Xboksa 360.

najnowsze