Warren Spector marzy o kolejnej odsłonie Epic Mickey

Małgorzata Trzyna
2012/12/21 13:12
0
0

Epic Mickey 2: Siła Dwóch nie zbiera najlepszych ocen, ale nie zraża to chyba największego fana kreskówek Disneya, Warrena Spectora, znanego przede wszystkim jako twórca słynnej gry Deus Ex.

Warren Spector marzy o kolejnej odsłonie Epic Mickey

Spector powiedział, że przez 80 lat zgromadzono tyle rzeczy w archiwach Disneya – zapomnianych postaci i projektów, które nigdy nie powstały - że materiałów wystarczyłoby na gry na następne 80 lat.

- Bardzo chciałbym kontynuować serię Epic Mickey Disneya – jest jeszcze mnóstwo historii o tej krainie, Oswaldzie Szczęśliwym Króliku i Myszce Miki, które warto opowiedzieć – przyznał Spector. – Chciałbym zobaczyć grę, w których Oswald występuje sam. Zasługuje na to, by być jedyną gwiazdą w następnej odsłonie. Potem byłyby gry o kaczkach – Donaldzie, Sknerusie itd. – one tylko czekają, aż się je stworzy. Wielu z nas w Junction Point myśli o Goofy’m, Gremlinach i setce innych postaci.

GramTV przedstawia:

- Chyba powinienem trzymać niektóre rzeczy w tajemnicy, ale chciałbym zrobić coś ze wszystkimi odwołanymi wersjami Dzwoneczka (z Piotrusia Pana), które widzieliśmy w archiwach – uważam, że fani byliby zachwyceni.

W naszym odczuciu Epic Mickey 2: Siła Dwóch zasłużyło na 7,6, ale nie wszystkim recenzentom gra przypadła do gustu - na Metacritic oceny oscylują wokół 60. Wśród graczy również niewielu jest takich, którzy podzielają entuzjazm Spectora.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!