Ghost Recon: Future Soldier doczeka się kontynuacji?

Patryk Purczyński
2012/12/21 09:15
8
0

Kijowski oddział Ubisoftu puścił farbę i wyjawił, że będzie współpracował przy grze GRFS: Next. Skrót nietrudno rozszyfrować - czyżby Ghost Recon: Future Soldier doczekał się kontynuacji?

Ghost Recon: Future Soldier doczeka się kontynuacji?

Ubisoft Kijów za zamkniętymi drzwiami podsumował swoje tegoroczne dokonania. Do sieci wypłynęło jednak zdjęcie z grafiką, zdradzającą, że francuska firma planuje stworzyć kontynuację Ghost Recon: Future Soldier. Gra została opatrzona tytułem GRFS: Next.

Stwierdzenie "Zespół odpowiedzialny za GRFS: Next chce z nami współpracować" sugeruje, że prace toczą się w jednym ze studiów Ubisoftu, a oddział w Kijowie może mieć udział i w tym projekcie. Wiele wskazuje na to, że chodzi o stworzenie wersji pecetowej - właśnie to była bowiem działka naszych wschodnich sąsiadów w przypadku Ghost Recon: Future Soldier.

GramTV przedstawia:

Gra w maju zadebiutowała na konsolach, a pod koniec czerwca została udostępniona na komputerach. Wersje z PS3 i Xboksa 360 cieszą się średnią ocen na poziomie 79/100. Wydanie pecetowe zostało ocenione surowiej (71/100). Być może wynika to ze wspomnianych na grafice "trudnych warunków pracy", w jakich przyszło działać ekipie z Kijowa.

Komentarze
8
Usunięty
Usunięty
21/12/2012 15:08

I bardzo dobrze. GRFS to dla mnie najlepszy militarny sieciowy shooter w tej generacji. W żadnym Call of Duty, czy podobnych nie bawiłem się tak dobrze z multi, jak z GRFSem. Pierwsza gra tego typu w tej generacji, która w prawdziwie szczery sposób zachęca do gry zespołowej, dzięki czemu ludzie grają, a nie zmusza/próbuje karać za jazdę solo. Jeżeli następca zostanie utrzymany w podobnym stylu, bez zastanowienia biorę.

Usunięty
Usunięty
21/12/2012 13:21

To że na pc wam grę skopali to nie nasza wina, mi się tam świetnie grało, czekam na następną część.

naczelnyk
Gramowicz
21/12/2012 12:38

Gra super.
Trwa Wczytywanie