VGA 2012: Assassin's Creed III: The Tyranny of King Washington - jest teaser trailer!

Patryk Purczyński
2012/12/08 04:24
8
0

Zapowiedziana w październiku alternatywna kampania Assassin's Creed III w formie DLC doczekała się pierwszej, skromnej prezentacji. Poznajcie rządy twardej ręki króla Jerzego Waszyngtona.

VGA 2012: Assassin's Creed III: The Tyranny of King Washington - jest teaser trailer!

Ubisoft postanowił przewrotnie podejść do początków historii Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej i napisać scenariusz, w którym Jerzy Waszyngton staje się despotycznym władcą. Losy złego króla będzie można poznać w dystrybuowanym drogą cyfrową rozszerzeniu The Tyranny of King Washington, które ukaże się w trzech częściach. Więcej na jego temat pisaliśmy na początku października.

Od tamtego czasu francuska firma niewiele mówiła o tym DLC do Assassin's Creed III. Dziś doczekaliśmy się pierwszego materiału wideo promującego The Tyranny of King Washington. Film wyemitowany podczas gali Video Game Awards możecie zobaczyć poniżej.

GramTV przedstawia:

Komentarze
8
Usunięty
Usunięty
10/12/2012 01:14

> "One crown, one ruler, and one man to stop king Washington" To jakieś nawiązanie> to zbliżającej się premiery Hobbita? ;)Mi to bardziej wygląda na parafrazę "Ein Volk, ein Reich, ein Fuhrer".A co do samego tematu newsa, to moim zdaniem konwencja historii alternatywnej jest ciekawa i owszem, ale jak się wyjdzie od zmiany jakiejś decyzji politycznej, lub pewnej sytuacji i pokarze przy tej okazji jak taka zmiana mogłaby wpłynąć na bieg historii, a to co tu zaprezentowano wydaje mi się pójściem na łatwiznę. Chyba odezwała się stara niechęć Francuzów do Amerykanów.

Usunięty
Usunięty
08/12/2012 14:40

> Kiepskiej gry? Kolejny post z serii "Nie gram, nie znam, wypowiem się".Powtarzasz to jedno zdanie w kazdym poscie jak katarynka, sprobuj wymyslic cos innego.A po drugie juz ci odpisalem w innym temacie n/t AC3 to sie nie bede powtarzac.

Sandro
Gramowicz
08/12/2012 13:25

"One crown, one ruler, and one man to stop king Washington" To jakieś nawiązanie to zbliżającej się premiery Hobbita? ;)Pomysł świetny! Uwielbiam alternatywne biegi historii i uważam, że DLC zostało stworzone do takich celów. Nie miałem jeszcze okazji zagrać w najnowszego asasyna, ale jak już się do niego dorwę to kupię to DLC na 100%
Trwa Wczytywanie