Antologia Assassin's Creed: pięć gier ze wszystkimi DLC w jednym pakiecie dostępne od 30 listopada

Małgorzata Trzyna
2012/11/07 22:35

Ubisoft zapowiedział wydanie Antologii Assassin’s Creed – kolekcji zawierającej Assassin’s Creed I, II, Brotherhood, Revelations i III wraz ze wszystkimi DLC i Season Pass.

Antologia Assassin's Creed: pięć gier ze wszystkimi DLC w jednym pakiecie dostępne od 30 listopada

Antologia Assassin’s Creed jest wyjątkową edycją kolekcjonerską, w której skład wchodzą wszystkie wydane dotąd gry z serii na PS3 i Xboksa 360, łącznie z najnowszą odsłoną, oraz Season Pass uprawniający do pobrania wszystkich DLC do „trójki”. Ubisoft ma w planach wydanie pięciu dodatków, w których poznamy alternatywną wersję historii i dowiemy się, co by było, gdyby George Washington ogłosił się królem Ameryki. Pierwsze DLC będzie dostępne już w połowie grudnia. W Antologii znajdzie się również pięć wyjątkowych litografii, steelbook oraz kolekcjonerskie pudełko.

GramTV przedstawia:

Antologia ukaże się 30 listopada w Europie (w tym w Polsce), a jej cena to 599zł na PS3 i Xboksa 360 i 249zł na PC.

Źródło

Komentarze
25
heyboy
Gramowicz
20/11/2012 12:35

Okazuje się, że wersja PC będzie bez dlc. No i dzięki ubi znowu zaoszczędziłem pieniądze. Dziękuję ubisofcie, nigdy mnie nie zawodzicie w tej kwestii :)

Usunięty
Usunięty
08/11/2012 19:29

Jeśli ten zestaw w wersji na pecety będzie serio dostępny za 250 pln, to biorę bez wahania. Parę lat temu grałem w jedynkę, ale z braku czasu jej nie skończyłem. Niedawno pomyślałem sobie, że wrócę do tej gry, a później sukcesywnie będę kupować i zaliczać kolejne części. Taki zestaw jest mi więc bardzo na rękę. :-)

Usunięty
Usunięty
08/11/2012 15:27
Dnia 08.11.2012 o 11:26, BuIkers napisał:

Problemy z czytaniem ze zrozumieniem?

Nie mogę uwierzyć, że muszę mój poprzedni post rozłożyć na czynniki pierwsze:W przypadku tego wydania, powinna mieć ono premierę dopiero w dniu premiery ostatniego DLC, jakie by wyszło do AC III.Wtedy to wydanie powinno wyjść, wraz z wszystkimi DLC na płycie.Dlaczego to nie było zrozumiałe?A teraz, skoro byłeś taki chętny mnie przy wszystkich obrażać, to teraz wypadałoby, żebyś mnie przy wszystkich przeprosił za niepotrzebne uwagi.
Trwa Wczytywanie