News

Sześć miesięcy Sleeping Dogs z DLC

Patryk Purczyński, 30.10.2012 09:10 2

Nightmare at North Point będzie pierwszym z kilku rozszerzeń fabularnych Sleeping Dogs - zapowiadają twórcy. Square Enix w swojej nowej marce dostrzega niemały potencjał.

Sleeping Dogs

- Kilka miesięcy przed premierą Square poinformowało nas, że chce, byśmy zrobili DLC. Upewniliśmy się więc, że technicznie będzie w stanie to zrobić - mówi Dan Sochan, producent Sleeping Dogs, na łamach Official PlayStation Magazine. United Front Games spełniło prośbę wydawcy i już wiadomo, że dystrybuowanymi drogą cyfrową rozszerzeniami raczyć nas będzie przez pół roku.

Możemy być zatem pewni, że wyznaczona na Halloween premiera Nightmare at North Point da początek kolejnym fabularnym DLC. Sochan ujawnia, że niektóre z nich zagłębią się w specyfikę kina rodem z Hong Kongu, zaś inne podejmą poważniejsze tematy. Ważne w doborze dodatków będzie zdanie fanów. Właściciele Sleeping Dogs mogą również liczyć na mniejsze add-ony, jak choćby paczki postaci czy pojazdów.

Sochan zapewnia, że Square Enix wiąże z marką Sleeping Dogs spore nadzieje. - Wydawca od samego początku pokazywał nam, że wierzy zarówno w nas, jak i w potencjał tej gry, mogącej przerodzić się w markę - tłumaczy.

najnowsze