News

Far Cry 3: zobacz fragment misji Małpi Interes z komentarzem producenta; mod do Minecrafta już dostępny

Małgorzata Trzyna, 29.10.2012 13:01 36

Wszyscy gracze, którzy zdecydują się na zakup Far Cry 3 - Edycja Szaleńca, otrzymają 4 dodatkowe zadania zlecane przez Hurka w ramach dodatku Małpi Interes. Zobaczcie fragment rozgrywki!

Far Cry 3 i Minecraft w jednym

Producent Dan Hay zabiera nas do ruin świątyni znajdującej się na tropikalnej wyspie, gdzie będziemy musieli zwędzić cenne diamenty. Póki przeciwnicy nas nie widzą, możemy podkradać się za ich plecy i eliminować po cichu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zrobić rozróbę, spowodować kilka wybuchów i podpiec stopy wrogom, rzucając w nich koktajlami Mołotowa.

Fani Minecrafta mogą już pobrać darmową modyfikację, która pozwala im eksplorować lokacje z Far Cry 3, spotkać w grze takie postacie, jak Vaas, Jason czy Citra i zmierzyć się ze specjalnie zaprojektowanymi mobami. Mapa zawiera również 50 ukrytych na wyspach Easter Eggów. Twórcami modyfikacji są: Michael Lambert (Sacr3, twórca Newcraft City), artysta Axel Janssen i Yohann Delcourt, który zajął się stworzeniem odpowiednich tekstur. Mod jest już dostępny na stronie far-cry.ubi.com.

Far Cry 3 trafi na PC, PS3 i Xboksa 360 29 listopada.

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.