Borderlands Legends na iOS oficjalnie potwierdzone; jest data premiery

Adam "Harpen" Berlik
2012/10/24 08:51
0
0

2K Games poinformowało, że Borderlands Legends na iOS faktycznie ujrzy światło dzienne. Firma podała konkretny termin wydania, cenę, a także ujawniła kilka nowych szczegółów na temat tego tytułu.

Borderlands Legends na iOS oficjalnie potwierdzone; jest data premiery

Borderlands Legends pojawi się na urządzeniach przenośnych z systemem iOS już 31 października. Gra w wersji na iPhone'a będzie kosztować 4,99 dolara, natomiast zainteresowani posiadacze iPada powinni liczyć się z wydatkiem rzędu 6,99 dolara. Co wiemy natomiast o samej produkcji?

Całkiem sporo. Z powyższych screenów oraz konkretów podanych przez 2K Games wynika, że Borderlands Legends skupi się na odpieraniu kolejnych fal coraz silniejszych przeciwników, a akcję będziemy obserwować z góry.

GramTV przedstawia:

Tak, jak już wcześniej pisaliśmy, w Borderlands Legends otrzymamy cztery postacie do wyboru znane z pierwszego Borderlands, czyli Mordecai, Lillith, Bricka i Rolanda. Za pokonywanie wrogów będziemy otrzymywać pieniądze, które wydamy na nowe rodzaje broni, a także punkty doświadczenia, umożliwiające rozwój swojego bohatera. Każdy z nich posiadać ma unikatowe drzewko umiejętności.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!