Gangnam Style dopadł nawet Just Dance 4. Premiera w listopadzie

Patryk Purczyński
2012/10/19 16:24

Mówiło się, że w 2012 roku ma nastąpić koniec świata. Czy ten moment właśnie nadchodzi?

Gangnam Style dopadł nawet Just Dance 4. Premiera w listopadzie

Budzący skrajne emocje przebój koreańskiego rapera Psy, "Gangnam Style", a konkretniej rzecz ujmując słynny już taniec z teledysku popularnego utworu, trafi do Just Dance 4. - Gangnam Style i Just Dance 4. Już nie mogę się doczekać tych wszystkich filmów na YouTubie - komentuje wykonawca tego niezwykłego kawałka.

Swoje trzy grosze dokłada także Ubisoft. - Chcemy dawać fanom Just Dance dostęp do muzyki i wykonawców, których kochają. Nasi fani bardzo głośno wyrażali chęć dodania Gangnam Style do Just Dance 4, a my ich wysłuchaliśmy - mówi Geoffroy Sardin, szef marketingu we francuskiej firmie. - To pierwsze z wielu gorących DLC, jakie mamy w planach dla Just Dance 4 - dodaje.

GramTV przedstawia:

Just Dance 4 doczeka się premiery DLC Gangnam Style w przyszłym miesiącu. Dokładna data nie jest jeszcze znana. Wiadomo natomiast, że cena będzie taka sama, jak w przypadku innych utworów - 240 MP. Można śmiało założyć, że rozszerzenie będzie się cieszyło sporym zainteresowaniem. Utwór rapera Psy na YT zanotował ponad 490 milionów odsłon.

Komentarze
22
Usunięty
Usunięty
20/10/2012 11:18
Dnia 20.10.2012 o 09:39, Mange napisał:

tylko po co wchodzicie w takie tematy, dołączacie do takich rozmów.

strzelam: nie mają żadnych zainteresowan muzycznych i przezywaja gusta innych ?chociaż to z modą na krytykowanie też prawdopodobne ;)

Usunięty
Usunięty
20/10/2012 09:39

Nie wiem z jakich stron/kanałów/stacji korzystacie, bo ja jak chcę posłuchać gangnam muszę yt otworzyć.No chyba, że wam przeszkadza już sama wzmianka o tym, tylko po co wchodzicie w takie tematy, dołączacie do takich rozmów.Mi jak coś się nie podoba, to omijam to szerokim łukiem,a GS mimo, że jest bardzo popularny to nie zawładnął jeszcze radiem i tv, a w necie też dominuje tylko na niektórych stronach.No, ale teraz chyba taka moda, że jak coś podoba się masom to mnie i muszę to obsmarować.

Z tym za dużo: masz rację stuprocentową, tu nie ma co do tego wątpliwości, bo i ja mam tego niekiedy dość (najbardziej gdy ludzie mówią gangman style czy "psy" zamiast "sai" jak powinno się wymawiać). Ale swoje zdanie można wyrażać w mniej inwazyjny sposób, bo przecież każdy ma swoje zdanie, ale nie musi być ono od razu walące po oczach dla osób, które coś lubią ;)To tak samo jakbyś powiedział, że CoD do... etc.
Trwa Wczytywanie