Znamy datę premiery King's Bounty: Warriors of the North

Małgorzata Trzyna
2012/10/16 18:24
5
0

1C Company ogłosiło, że King’s Bounty: Warriors of the North trafi do posiadaczy PC już 26 października. Gra będzie dostępna w dwóch edycjach: podstawowej i specjalnej.

Znamy datę premiery King's Bounty: Warriors of the North

W edycji specjalnej Valhalla gracze będą mogli podczas swoich podróży znajdować i kolekcjonować wyjątkowe przedmioty składające się na zestaw zbroi, otrzymają również dostęp do tapet i grafiki w ultra-wysokiej rozdzielczości, na której Olaf i Walkirie odpierają ataki hord nieumarłych.

GramTV przedstawia:

King’s Bounty: Warriors of the North jest kolejną odsłoną popularnej sagi łączącej elementy RPG, przygody i strategii. Tak, jak w poprzednich częściach, zwiedzimy część świata Endorii, ale rozpoczniemy od ziem należących do Wikingów, wcielając się w rolę Olafa Potężnego, syna Konunga z rodu Northlingów. Jego zadaniem będzie walczyć z nieumarłymi i uwolnić od nich śnieżne pustkowia, krasnoludzkie kopalnie oraz królestwo Darionu.

W grze znajdą się nowe funkcje, w tym ulepszone drzewko rozwoju, Walkirie, które będą pomagać naszemu bohaterowi na polu bitwy, nowa szkoła magii runicznej, zmodyfikowane walki opierające się na wykorzystywaniu run, możliwość wytwarzania przedmiotów, umiejętność Śpiewu wyjątkowa dla klasy Skald oraz budząca grozę rasa Wikingów.

Komentarze
5
Usunięty
Usunięty
18/10/2012 14:51
Dnia 17.10.2012 o 00:29, MBi napisał:

Grałem trochę w poprzednie wersje. Nudne.

tytyty tyty ty tybrutalu bez serca

Usunięty
Usunięty
18/10/2012 14:10

Do gram.pl:Czy będziecie mieć w ofercie edycję Valhalla?

Nalfein
Gramowicz
17/10/2012 00:53

Jeszcze jedna walka i idę spać...
Trwa Wczytywanie