Aarklash: Legacy i Dogs of War Online nowymi grami na licencji Confrontation

Mateusz Stanisławski
2012/10/03 16:03
0
0

Cyanide zapowiedziało dwa pecetowe tytuły na podstawie Confrontation. Poznaliśmy wstępne daty premier oraz pierwsze informacje na temat oferowanego przez te produkcje modelu rozgrywki.

Aarklash: Legacy i Dogs of War Online nowymi grami na licencji Confrontation

W drugim kwartale przyszłego roku do sprzedaży trafią dwie nowe gry oparte na licencji Confrontation, Aarklash: Legacy i Dogs of War Onlineczytamy w dzisiejszym wpisie na oficjalnej witrynie sieciowej francuskiego studia Cyanide. Te osadzone w średniowiecznym świecie fantasy produkcje, które zmierzają wyłącznie na blaszaki, powstają równolegle i doczekały się już oficjalnej strony internetowej (na razie niestety nie oferuje żadnych materiałów).

Aarklash: Legacy ma być taktyczna grą przygodową, w której system walki będzie bazował przede wszystkim na wykorzystywaniu aktywnej pauzy. Nie mniej istotnymi składowymi tytułu mają być warstwa fabularna oraz aspekty związane z rozwijaniem bohaterów – grupą wojowników.

GramTV przedstawia:

Z kolei Dogs of War Online jest zapowiadany jako reprezentant strategii free-to-play. „Gracze będą mogli kontrolować grupę najemników, którą sami sformują od podstaw, i na sieciowych arenach brać udział w starciach bazujących na turach.” – czytamy w opisie.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!