Piotr Fronczewski narratorem w Księdze Czarów

Małgorzata Trzyna
2012/10/02 00:41
3
0

Sony Computer Enterteinment podało do publicznej wiadomości, iż narratorem w Księdze Czarów autorstwa J.K. Rowling, dostępnej na platformę Wonderbook, będzie Piotr Fronczewski, znany graczom z takich tytułów, jak Baldur's Gate, Neverwinter Nights 2 czy TES V: Skyrim.

Piotr Fronczewski narratorem w Księdze Czarów

Księga Czarów jest owocem wspólnych działań Sony Computer Entertainment i Pottermore, stroną powstałą przy współpracy z J.K. Rowling. Produkcja wykorzystuje akcesorium Wonderbook pozwalające doświadczyć posiadaczom PlayStation 3 rozrywki w świecie rzeczywistości rozszerszonej. Platforma ta ma łączyć działanie kamery PlayStation Eye oraz kontrolera Move, który w tym przypadku pozwoli graczowi na rzucanie zaklęć znanych z produkcji o Harrym Potterze. Twórcy zapewniają, że fabuła zawiera całkowicie nową twórczość Rowling, i że na osoby chcące zanurzyć się w świat magii czeka wiele ukrytych niespodzianek.

GramTV przedstawia:

Premiera Księgi Czarów planowana jest na listopad 2012 roku.

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
02/10/2012 10:52

Pan Pitor w narreacji(chyba tak to sie pisze;p ) bije na glowe Chucka Norrisa:D:D

Usunięty
Usunięty
02/10/2012 09:34

Szacun dla Pana Piotra... miałem przyjemność posłuchać go zarówno w BG jak przy audiobooku Pottera. Mistrz świata. Dla porównania , "Czarę Ognia" - chyba - czytaną przez, równie dobrego aktora, Pana Wiktora Zborowskiego nie mogłem przełknąć.

Usunięty
Usunięty
02/10/2012 05:39

Poprawka, to jest Piotr "przed wyruszeniem w droge nalezy zebrac druzyne" Fronczewski
Trwa Wczytywanie