Informacje

Krater - darmowe DLC dodające co-opa z datą premiery. "Czekać na Was będą całkowicie nowe doświadczenia"

1 Mateusz Stanisławski

Postapokaliptyczny action-RPG Krater zostanie wzbogacony o tryb kooperacji za trzy tygodnie. Nadchodząca aktualizacja do gry przy okazji wprowadzi garść mniejszych usprawnień.

Krater - obrazek 1
Krater

Darmowe DLC do Krateru, które rozszerzy grę o trzyosobowy tryb kooperacji, zostanie udostępnione za pośrednictwem platformy Steam 23 października bieżącego roku – czytamy w dzisiejszym komunikacie prasowym od szwedzkiego studia Fatshark. Oprócz całkowicie nowej formy zabawy aktualizacja zaserwuje szereg świeżynek w warstwie graficznej, usprawnienia mechanizmów rozgrywki, poprawki interfejsu oraz nieznane wcześniej mapy i utwory muzyczne.

– Doświadczenia płynące z rozgrywki znacząco się zmieniły w stosunku do tego, co oferowała gra w dniu wydania. Wysłuchaliśmy opinii fanów naszego tytułu. Teraz jest tu wiele rzeczy odpowiednio doszlifowanych i dodanych. Jeśli graliście w okolicach premiery produkcji i 23 października będziecie sprawdzać świeżą zawartość, to bez wątpienia doświadczycie zupełnie nowych wrażeń – powiedział Robert Bäckström ze studia Fatshark.

Przypominamy, że pudełkowa edycja Krateru trafi do naszych sklepów 18 października bieżącego roku. Tytuł, wyceniony na 69,90 zł, doczeka się polskiej wersji językowej (napisy) oraz bogatego wydania, na które złożą się między innymi soundtrack, plakat, 40-stronicowy artbook oraz DLC Dr. Cerebro Pack.

Najnowsze
Lubisz nas?