Sony: niemal wszyscy właściciele PS Vita posiadają również PS3

Małgorzata Trzyna
2012/09/25 13:34

Wiceprezes ds. marketingu Sony Computer Entertainment America, John Koller, jest zadowolony, że posiadacze PS Vita zwykle mają również PS3, ponieważ są już gotowi na wykorzystanie zalet płynących z połączenia obu konsol.

Sony: niemal wszyscy właściciele PS Vita posiadają również PS3

Chociaż Sony nie podało konkretnych liczb, Koller zapewnił podczas rozmowy z Endgadgetem, że niemal wszyscy właściciele PS Vita posiadają również PS3. Połączenie tych dwóch platform oferuje podobne możliwości, co Wii U ze swoim kontrolerem, ale w przeciwieństwie do tabletu Wii U, Vita może funkcjonować jako samodzielna konsola przenośna.

GramTV przedstawia:

- Przez cały czas zapewniamy naszych fanów PlayStation, że Wii U oferuje coś, co bez kłopotu da się osiągnąć na Vicie i PS3, ale wszystko zależy od typu gry – powiedział. – Musimy być pewni, że nie próbujemy niczego wciskać na siłę. Dla nas najważniejsze jest to, by gracz czerpał właściwe doświadczenia.

Koller, spytany, czy Sony planuje umieścić w swojej ofercie pakiet składający się z nowego modelu PS3 i PS Vita przyznał, że sprzedawcy ciągle o to pytają i zapewnił, że będzie ku temu okazja, ale jeszcze nie teraz.

Komentarze
11
Maverick81PL
Gramowicz
25/09/2012 15:33
Dnia 25.09.2012 o 14:56, TobiAlex napisał:

To chyba gramy na różnych PS Vita i żyjemy w różnych wymiarach. Sprzęcik wymiata? Ta, może 2 lata temu to tak, ale nie dziś. Nowsze tytuły? Ta, szczególnie popierdólki, które mam za grosze lub za darmo na innych platformach a nie po 170 zł.

A co ci nie pasuje w wydanych już tytułach? Mam prawie każdą pozycję którą wydano na PS Vita a najnowsze Litle Big Planet po prostu wymiata, graficznie, fabularnie i rozbudowaniem. Gra dla każdego w każdym wieku ;)To że sprzęcik wymiata chodziło mi o to że za taką cenę nie kupisz nic lepszego (mowa o handlerach).Nie mam na myśli smartfoniee, mam takiego ale granie na nim mnie doprowadza do szaleństwa! Jedyny tytuł w jaki gram na moim smartfoniee to The Settlers HD.2 lata temu to wymiatało PSP (O konsolach nintendo nie mówię bo miałem każdą i pozbyłem się tego po tygodniach). PS Vita bardzo się mi podoba i coraz więcej moich znajomych się do niej przekonuje. Większość czyta komentarze na forach jaki to beznadziejny sprzęt ludzi którzy nawet nie posiadają lub nie widzieli na oczy tej zabawki :/ Znajomy mówił że to beznadziejna zabawka, jak zobaczył, pobawił się to poleciał następnego tygodnia i kupił ;)Sony obiecało że dostanie my jedną lub dwie duże produkcje w miesiącu, póki co nie kłamali. Metal Gear Solid HD jest za 99zł, więc jak na dwie gry w jednym paku to nie dużo. Co prawda niektóre ceny są przesadzone i to bardzo :/ No ale nie możemy mieć wszystkiego :PTo co jest na innych platformach, może i jest za darmo ale tu mamy to zawsze przy sobie. jak wiemy producenci Borderlands 2 znaleźli firmę która przeniesie Borderlands 2 na PS Vita. Rozmowy trwają i niedługo się czegoś dowiemy. Ale to nie ważne, mam grę na PC i kupię ją na 200% na PS Vita, dlaczego? Bo bedę mógła grać sobie leżąc w łózko, jadać pociągiem do pracy lub siedząc na ławce w parku ze znajomymi (PS Vita team) i wymieniać się spostrzeżeniami :)Tak na marginesie to czekam na Handlera od Microsoftu, taki mi XBox360 :)

Usunięty
Usunięty
25/09/2012 15:19
Dnia 25.09.2012 o 13:53, Ziw napisał:

Ja nie wiem, czy to jest taka dobra wiadomość dla Sony. Równie dobrze można to zinterpretować tak, że Vita nie trafia do nowych odbiorców i kupują ją niemal wyłącznie wierni fani Sony. A przecież każdej firmie chodzi o docieranie do nowych klientów.

Dokładnie. Tym razem PR słabo wyszedł, pokazali tyle że ułamek z posiadaczy PS3 ma też Vitę. A słowa o nowych klientach brak...Ktoś orientuje sie ile konsol się sprzedało? Dobili do 3 milionów?

TobiAlex
Gramowicz
25/09/2012 14:56
Dnia 25.09.2012 o 14:36, damimav napisał:

Ja sprzedałem PS3 jakieś pól roku temu. Jak kupiłem PS Vita to sprzedałem XBoxa360 i nie żałuję, gry są świetne, sprzęcik wymiata i coraz to nowsze tytuły wychodzą :)

To chyba gramy na różnych PS Vita i żyjemy w różnych wymiarach. Sprzęcik wymiata? Ta, może 2 lata temu to tak, ale nie dziś. Nowsze tytuły? Ta, szczególnie popierdólki, które mam za grosze lub za darmo na innych platformach a nie po 170 zł.
Trwa Wczytywanie