Wypróbuj za darmo gry Square Enix na Core Online

Małgorzata Trzyna
2012/08/29 23:00
9
0

Square Enix uruchomiło nowy portal, Core Online, gdzie – korzystając z przeglądarki – można wypróbować za darmo takie tytuły, jak Hitman: Krwawa Forsa czy Mini Ninjas w jakości HD.

Wypróbuj za darmo gry Square Enix na Core Online

Wkrótce na stronie pojawią się kolejne pozycje: Lara Croft and the Guardian of Light, Tomb Raider: Underworld oraz Gyromancer. Usługa pozwala na zdobywanie osiągnięć i zapisywanie stanów gry w chmurze oraz wybór poziomu, od którego gracz chce zacząć. Serwis zarabia dzięki reklamom wideo, które można pominąć, jeśli gracz zakupi dany tytuł lub wybrany etap.

- Square Enix przoduje w wypróbowywaniu nowych modeli biznesowych i usług w przemyśle gier – wyjaśnił CEO Square Enix, Yoichi Wada. – Dzięki naszej usłudze Core Online użytkownicy mogą otrzymać dostęp do niektórych tytułów przez swoją przegląrkę.

GramTV przedstawia:

Core Online zostało zaprojektowane przez duńskie studio Hapti.co i jest kompatybilne z przeglądarkami Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Źródło

Komentarze
9
Mrowek284
Gramowicz
30/08/2012 17:55

Pod Operą działa również.Fakt, że reklama, po której obejrzeniu powinno się otrzymać dodatkowy czas na grę się nie pojawia, więc czasu przedłużyć się nie da. Ale to ponoć się zdaża i niekoniecznie ma związek z przeglądarką.

Usunięty
Usunięty
30/08/2012 13:48

Pomysł ciekawy.W zamian za reklamy, masz darmowe gry.Szkoda że nie obsługuje opere :/

Usunięty
Usunięty
30/08/2012 11:26
Dnia 30.08.2012 o 09:58, Henrar napisał:

Lol, człowiek nie ogląda telewizji, bo jest od cholery reklam a tu mu jeszcze tworzą systemy z reklamami w grach. Bajecznie się przedstawia przyszłość grania.

człowiek ogląda streamy turniejowe i są reklamy - ale nie podpasek czy proszków do prania tylko rzeczy związanych z gameingiem. Tego typu reklamy mi nie przeszkadzaja. Teg nie mozna ignorowac - predzej czy pozniej i tak zostana wcisniete do gier.
Trwa Wczytywanie