Uprising44 ponownie opóźniony. Cyfrowe wydanie na początku jesieni

Mateusz Stanisławski
2012/08/28 15:29

Wbrew zapowiedziom Uprising44 nie zameldował się dzisiaj na półkach sklepowych. Twórcy milczą, w sieci pojawiły się zaś pierwsze nieoficjalne informacje na temat przyszłości projektu.

Uprising44 ponownie opóźniony. Cyfrowe wydanie na początku jesieni

Wydawało się, że tym razem naprawdę wszystko się uda. W połowie lipca twórcy podali konkretną datę premiery, poinformowali o rozpoczęciu współpracy z firmą LEM oraz zaprezentowali obszerne dev diary z masą gameplayu. Mało tego, otrzymaliśmy potwierdzenie, że prędzej czy później światło dzienne ujrzy również wersja na Xboksy 360, która ni z gruchy, ni z pietruchy została pominięta przy okazji publikacji nowych materiałów.

Niestety, od tamtego czasu studio DMD Enterprise w żaden sposób nie promowało tytułu, również brak jakichkolwiek informacji w kalendarzu wydawniczym nowego dystrybutora (wcześniejszym była Cenega) z dnia na dzień budził coraz większe wątpliwości co do premiery pod koniec bieżącego miesiąca. Mamy 28 sierpnia, a tak jak było cicho, tak cicho jest nadal.

GramTV przedstawia:

Jak poinformował dziś serwis Gadżetomania, który skontaktował się z twórcami produkcji, nie wiadomo, kiedy – ba, czy w ogóle – zadebiutuje w naszym kraju pudełkowa wersja Uprising44. Podobno problemy z wydaniem są niezależne od DMD Enterprise – decyzje dotyczące losów tej edycji gry były podejmowane przez firmę LEM.

Ujawniono za to, że na początku tej jesieni gracze będą mogli nabyć cyfrowe wydanie tytułu, wstępnie wycenione na 50 zł. Szczegółów nie znamy, ale najprawdopodobniej gra w tym terminie zostanie udostępniona za pośrednictwem platform GamersGate i Green Man Gaming, których loga widnieją na oficjalnej witrynie sieciowej projektu.

Komentarze
14
Usunięty
Usunięty
28/08/2012 22:14

Jeśli w ogóle wyjdzie kupi to 5 osób, po dwóch miesiącach trafi do CDA, potem do koszyków w biedronce a twórcy polecą na bruk.

Usunięty
Usunięty
28/08/2012 22:05
Dnia 28.08.2012 o 21:39, Vojtas napisał:

Ekhem. Proponuję odpalić grę ponownie. Tekstury niestety się już mocno zestarzały i dają po oczach. Nie to, żebym był graficznym onanistą, po prostu takie są fakty.

Biorac pod uwage, ze to tytuł już (jak ten czas leci...) 10letni to i tak swietnie sie trzyma ;)

Vojtas
Gramowicz
28/08/2012 21:39
Dnia 28.08.2012 o 19:59, byverter napisał:

Taka Mafia z 2002 do dziś wygląda świetnie na PC.

Ekhem. Proponuję odpalić grę ponownie. Tekstury niestety się już mocno zestarzały i dają po oczach. Nie to, żebym był graficznym onanistą, po prostu takie są fakty.
Trwa Wczytywanie