Demo Diablo III dostępne dla wszystkich

Patryk Purczyński
2012/08/15 09:48

Blizzard wreszcie udostępnił Diablo III w mocno okrojonej wersji dla wszystkich chętnych. Wszelkie postępy zostaną przeniesione do pełnej wersji, o ile zdecydujecie się na jej zakup.

Demo Diablo III dostępne dla wszystkich

Jeżeli do tej pory nie mieliście styczności z Diablo III, a zastanawiacie się nad zakupem tego hack'n'slasha, tylko nie wiecie, czy na pewno warto, wreszcie możecie rozwiać wszelkie wątpliwości. Blizzard udostępnił obiecywaną edycję startową swojej nowej produkcji, w której postać można rozwinąć do 13. poziomu i przemierzać świat Sanktuarium aż do walki z Królem Szkieletów.

Na Battle.necie opublikowano instrukcję, zgodnie z którą można zdobyć okrojoną wersję Diablo III. Są na to trzy sposoby:

  • logowanie do istniejącego już konta w serwisie Battle.net i przyłączenie startera Diablo III z poziomu zarządzania kontem
  • założenie nowego konta w serwisie Battle.net - wówczas starter Diablo III zostanie do niego przypisany automatycznie
  • pożyczenie dysku z Diablo III od znajomego, zainstalowanie gry i zalogowanie się na swoje konto Battle.net - i w tym przypadku starter zostanie automatycznie przypisany

GramTV przedstawia:

Edycja startowa ma szereg ograniczeń: m.in. brak dostępu do domu aukcyjnego czy możliwość tworzenia meczów wyłącznie z innymi osobami, grającymi dzięki demonstracyjnej wersji Diablo III. Blizzard zapewnia jednak, że w przypadku zakupu pełnej wersji wszelkie ograniczenia zostaną usunięte. Zapamiętane zostaną ponadto postępy dokonane w edycji startowej.

Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie Battle.net.

Komentarze
15
Usunięty
Usunięty
19/08/2012 22:15
Dnia 19.08.2012 o 21:11, Morte napisał:

Ps a może to firewall Comodo cos zmienia z DNS (bo ponoc korzysta z bezpiecznych DNS czy jakoś tak ) i oni widzą jakby była próba włamania? nie wiem

Raczej nie, ja używam ZoneAlarm i jest to samo. Pewnie to sam bnet wariuje.

Usunięty
Usunięty
19/08/2012 21:11

no dobrze ale czy to już tak bedzie cały czas? napisałem pod adres info-pl @ blizzard.com , zobacze co odpiszą.. ten syf battle.net to wiadomo , ale jak ja mam zagrac w diablo i przetestować czy mi się podoba , albo jakbym kupił w sklepie to też pewnie ten problem bym miał i jak tu grać? jak tu żyć? " panie premierze" hehea tak serio .czy ktoś sobie z tym poradził? teraz znowu mi zablokowało , ..nie mam juz pomysłu na hasła XD z 10 sztuk poszło .Ps a może to firewall Comodo cos zmienia z DNS (bo ponoc korzysta z bezpiecznych DNS czy jakoś tak ) i oni widzą jakby była próba włamania? nie wiem

Usunięty
Usunięty
19/08/2012 20:07
Dnia 19.08.2012 o 18:51, Morte napisał:

taaa , mozna sobie pograc:D załozylem konto na battle.net , ściągnałem starter Diablo3 po zainstalowaniu diablo przy logowaniu się do battle, blokuje mi konto , ze ponoć wykryto nieautoryzowane logowanie czy cos takiego , Konto jest i już 4 razy hasło mi kazali zmieniać i tak w kkoło macieja :) z przeglądarki wszystko ok , do czasu aż się zaloguje z gry Diablo i blokuje konto - wyrzucam ten syf z kompa i nie chce miec nic wspolnego z tymi battle.net .

Heh, też to miałem przeszedłem z jednego komputera do drugiego, czyli jakieś 3 metry i bum konto zablokowane, bo wykryto nielegalny dostęp. :/ Dziwne, ze jak grałem w WOW, to nie było takich problemów.
Trwa Wczytywanie