Bloober Team podpisało umowę z Namco Bandai na wydanie w Europie gry A-Men na PS3

Małgorzata Trzyna
2012/08/08 14:45
0
0

Premiera gry logicznej A-Men na PS3 przewidywana jest na przełom września i października, jednak dokładna data jej wydania nie jest jeszcze znana.

Bloober Team podpisało umowę z Namco Bandai na wydanie w Europie gry A-Men na PS3

A-Men powstało w polskim studiu Bloober Team i ukazało się w lutym na PS Vita. Choć w Europie gra sobie radzi dość dobrze, prezes spółki, Piotr Babieno, nie jest zadowolony z wyników sprzedaży w Japonii. Podtrzymuje jednak swe wcześniejsze przewidywania, że do końca roku gra znajdzie 0,5 miliona nabywców.

A-Men składa się z 40 poziomów, w których mamy okazję przemierzać Las, Wybrzeże, Zimę i Fabrykę, gdzie musimy walczyć z wrogami i uważać na różnorakie pułapki. Wraz z postępami w grze rośnie poziom trudności. Do wyboru mamy pięć postaci: Żołnierza, Inżyniera, Zwiadowcę, Szpiega i Osiłka, posiadających odmienne umiejętności, które pomagają im radzić sobie z przeszkodami.

GramTV przedstawia:

Babieno powiedział, że rozmowy z Namco Bandai nie należały do najłatwiejszych, jednak firmie udało się wynegocjować dobre warunki współpracy. Nie zdradził, kiedy dokładnie A-Men zadebiutuje w Europie na PS3, podał jednak przybliżony termin wydania: przełom września i października. Równocześnie gra ma zadebiutować za oceanem, aktualnie trwają rozmowy z amerykańskim wydawcą.

Źródło

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!