Informacje

MUD - FIM Motocross World Championship wyląduje na PlayStation Vita

0 Mateusz Stanisławski

I to już w przyszłym miesiącu. Przenośna edycja MUD – FIM Motocross World Championship z miejsca zaoferuje zawartość, którą posiadacze pozostałych wersji musieli nabyć oddzielnie.

MUD - FIM Motocross World Championship wyląduje na PlayStation Vita - obrazek 1
MUD - FIM Motocross World Championship

MUD – FIM Motocross World Championship w wersji na PlayStation Vita trafi do sprzedaży 14 września tego roku – poinformowała odpowiedzialna za ten tytuł firma Milestone w komunikacie prasowym. Przypominamy, że gra dotychczas zadebiutowała na trzech platformach sprzętowych: blaszakach oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. W Polsce za wydanie wszystkich tych edycji odpowiedzialna była firma Galapagos Interactive – na tę chwilę nie wiadomo, czy zajmie się ona dystrybucją również właśnie zapowiedzianej wersji.

Przenośna edycja wyścigów motocrossowych będzie od razu wyposażona w dwie paczki, które wcześniej zostały opublikowane w formie dodatków DLC do „dużych” wydań gry – UFO Stylish Safety Pack i Trickin’ Demons Pack. Poza tym możemy liczyć na znane już z „podstawki” tryby rozgrywki (między innymi World Tour), 14 jednośladów, 84 zawodników (wśród nich Tony Cairoli, Steven Frossard, Ken Roczen i Jeffrey Herlings) oraz 12 energicznych utworów.

MUD - FIM Motocross World Championship wyląduje na PlayStation Vita - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?