gramTV - Gramy w Krater, czyli odcinek eksperymentalny

gram.pl
2012/07/04 14:31

Krater: Shadows over Solside, to utrzymana w post-apokaliptycznych klimatach gra studia Fatshark, łącząca w sobie cechy kilku gatunków. Prezentujemy Wam rozgrywkę, okraszoną komentarzem Myszastego na żywo.

gramTV - Gramy w Krater, czyli odcinek eksperymentalny

Niniejszym inaugurujemy nowy cykl materiałów wideo, opartych na popularnej formule "let's play" lub też - bardziej swojsko - "gramy w..." Na początek, w ramach eksperymentu, Myszasty przez ponad 20 minut gra i komentuje na żywo zabawę z Krater: Shadows over Solside.

Oczywiście, zdając sobie sprawę z wielu niedoskonałości pierwszego materiału, prosimy o wszelakie komentarze, uwagi i sugestie. Mamy też nadzieję, że ta formuła prezentacji gier przypadnie Wam do gustu, co dodatkowo zmotywuje Myszastego do ciągłego poprawiania jakości.

GramTV przedstawia:

Kolejne materiały już wkrótce!

Komentarze
27
Usunięty
Usunięty
10/07/2012 09:09

Mnie się podobało :) Miło, że mogę obejrzeć kawałek gry przed ewentualnym zakupem. swoją drogą mam nadzieję na obszerną reckę tego typu UFO :)p.s. kiedy ma wyjść UFO?

eske
Gramowicz
08/07/2012 20:22

Fajny pomysł, wynonanie również na dobrym poziomie. Brakuje mi tu tylko drugiej osoby do komentowania. Dzięki temu podczas wymiany zdań odnośnie poszczególnych gier w trakcie nagrywania otworzą się nowe okna dialogowe. ;)

Usunięty
Usunięty
08/07/2012 08:16

Czy Krater będzie dostępny w sklepie gramu?
Trwa Wczytywanie