Informacje

The Amazing Spider-Man także na PC

6

Niesamowite (miejmy nadzieję) przygody Człowieka – Pająka pojawią się również na PC – poinformowało Activision, choć konkretnego terminu wydania tej edycji nie ujawniło. Wiemy jedynie, że gra nie pojawi się równocześnie na wszystkich platformach docelowych.

The Amazing Spider-man - obrazek 1
The Amazing Spider-man

Posiadacze komputerów osobistych będący fanami gier z superbohaterami mają ostatnio powody do zadowolenia. Nie tak dawno Activision ogłosiło, że Transformers: Fall of Cybertron ostatecznie trafi na PC, a teraz okazało się, że na blaszakach nie zabraknie również The Amazing Spider-Man.

Firma Activision wspomniała o pecetowej edycji The Amazing Spider-Man w oficjalnej informacji prasowej, lecz zaznaczyła, że pojawi się ona z opóźnieniem względem wersji konsolowych (Xbox 360 i PlayStation 3), które zadebiutują 29 czerwca. Kiedy dokładnie można się spodziewać wydania komputerowego? Tego nie sprecyzowano, ale możemy podejrzewać, że pojawi się ono z zaledwie kilkutygodniowym poślizgiem.

Czy The Amazing Spider-Man faktycznie będzie niesamowity? Odpowiedzi szukajcie w naszych pierwszych wrażeniach. Grę możecie zobaczyć także na zwiastunie przygotowanym z myślą o targach E3.

źródło

The Amazing Spider-Man także na PC - obrazek 2

6 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Witka1995

Yes1111 Po opiniach co niektórych dziennikarzy można przypuszczać, że będzie to jedena z najlepszych odsłon

Odpowiedz
G Hoplita

I elegancko. Bardzo chętnie sobie w tą gierkę zagram.

Odpowiedz
G Blackhand

Uwaga, będę się czepiał :P.
"Amazing" nie tłumaczy się jako "niesamowity", a jako "zdumiewający, zaskakujący". Na "niesamowity" tłumaczyłoby się "uncanny".
To tyle w kwestii czepiania się (no dobra, nie podoba mi się jeszcze to "coś", co Spidey ma na stopach - jakiś product placement czy co?). Co do gry - nie czekam na nią z jakąś szczególną niecierpliwością, w świetle tego: http://www.gram.pl/art_9gPqH,1_Niesamowity_Spider_Man_juz_gralismy.html tekstu gra nie zapowiada się jakoś specjalnie rewelacyjnie, poza tym pewnie i tak na PC trafi typowa konwersja sklecona naprędce na kolanie.

Odpowiedz
lis_23

Zakupiłem dziś wersję PC: gra wymaga Steama i nie obsługuje pada od X360, pomimo że część opcji w instrukcji ma odniesienie do oznaczeń pada, dziwne, bardzo liczyłem na wsparcie dla pada bo na myszy i klawie w takie gry nie gra się za dobrze.

Odpowiedz
lis_23

Czy ta gra nie ma swojego wątku na gram.pl?
napiszę więc tutaj:
mam problem z tą grą na PC - otóż, po dłuższej rozgrywce ( ok. godzina ), gra albo się wyłącza z komunikatem, ze program przestał działać i po zamknięciu jest komunikat ze Steam, że nie da się uruchomić gry, gdyż jest ona uruchomiona - albo po prostu się wiesza i wychodzi na pulpit z podobnym komunikatem
drugim problemem jest kwestia graficzna, a mianowicie straszne miganie, migotanie cieni na budynkach, szczególnie oszklonych i pod słońce, normalnie nie da się na to patrzeć ... jest na to jakaś rada?.

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum