Informacje

Na czym polega system Web Rush w grze Amazing Spider-Man?

6

Odpowiedź na padające w tytule pytanie uzyskacie dzięki nowemu materiałowi wideo z produkcji studia Beenox. O wspomnianej funkcji krótko opowiada producent wykonawczy Brent Nicholas.

The Amazing Spider-Man - obrazek 1
The Amazing Spider-Man

Spowolnienie czasu i wybranie miejsca, w które przemieści się główny bohater oraz sposobu, w jaki rozprawi się z wrogiem - tak najkrócej można opisać funkcję Web Rush, jaką zaoferuje graczom The Amazing Spider-Man. Dzięki niej w szybki i niezaburzający płynności rozgrywki sposób użytkownicy podejmą kluczowe decyzje dla przebiegu walki z przeciwnikiem.

Web Rush sprawdza się zarówno w walce z szeregowymi przeciwnikami, jak i bossami słusznych rozmiarów; w budynkach i na otwartych przestrzeniach, gdzie można chociażby skakać po dachach pędzących samochodów. Doskonale obrazuje to poniższy zwiastun, udostępniony dziś przez Beenox i Activision.

The Amazing Spider-Man 29 czerwca zadebiutuje na Xboksie 360, PlayStation 3 (z obsługą PS Move), DS-ie, 3DS-ie i Wii. Tego samego dnia na ekrany kin wejdzie film o tym samym tytule.

Na czym polega system Web Rush w grze Amazing Spider-Man? - obrazek 2

6 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Reyer

Wygląda całkiem fajnie ale moim zdaniem nieco przegięli...

Odpowiedz
G Pietro87

Wygląda to na takie bardziej złożone interaktywne QTE, pomysł wydaje się zacny, generalnie ten tytuł zapowiada się dosyć dobrze.
Po fali porażek marki Spidera chyba najwyższy czas wypuścić coś co utrzyma jakiś względny poziom.
Dla mnie osobiście od czasu Spider-Mana na PSXa kolejne gry leciały już tylko w dół [no oprócz bezpośredniego sequela tegoż PSXowego spidera, ten był prawie tak dobry jak oryginał], wiele nie było złych - ba Spider-Man 2 na PS2 był najlepszym sandboxem w uniwersum pająka, nie mniej tego klimatu co pajęczak z playstation nic już nie podtrzymało.

Odpowiedz
Reyer

Wolałbym gdyby postać nadal miała w sobie trochę człowieczeństwa... żeby była to hardcorowa gra jednak przy utrzymaniu standardów z kreskówki/serialu animowanego :P

Odpowiedz
G Alehor

Satysfakcjonujących gier ze spider-man'em było naprawdę nie wiele a ta na taką wygląda. Bardzo kinowo ;]

Odpowiedz
Jeffero

Czy w tej grze będzie otwarty świat? Jak dotąd nie śledziłem newsów o niej, ten trailer mnie dosyć zaciekawił ;d .

Odpowiedz
SebastianL92

Kolejny tytuł, który ominie komputery?

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum