Tym spotem promuje się Max Payne 3

Patryk Purczyński
2012/04/21 22:19

Ruszyła telewizyjna kampania Max Payne 3. Minutowy spot promujący nadchodzącą produkcję Rockstara można już obejrzeć na naszych łamach.

Tym spotem promuje się Max Payne 3

Z wysokiego C rozpoczęła się kampania reklamowa gry Max Payne 3 w amerykańskiej telewizji. Do premiery poniższego spotu doszło w przerwie hitowego meczu między wiodącymi siłami konferencji zachodniej NBA, San Antonio Spurs i Los Angeles Lakers, transmitowanego w telewizji ESPN. W przyszłym tygodniu materiał będzie emitowany wielokrotnie na różnych kanałach - podaje Dsogaming.

Na zwiastunie widać to, co dobrze znamy z poprzednich materiałów promujących strzelaninę Rockstara - grad kul, efektowne ruchy tytułowego bohatera, widowiskowe wybuchy i uprowadzoną żonę zleceniodawcy jeszcze z czasów, gdy beztrosko bawiła się w gronie znajomych. Wszystko to w zwolnionym tempie i w charakterystycznej oprawie muzycznej.

GramTV przedstawia:

Max Payne 3 18 maja debiutuje na konsolach, a 1 czerwca na pecetach (terminy wydania dotyczą Europy).

Komentarze
12
Usunięty
Usunięty
22/04/2012 16:05

Wtf?Poprzednie odsłony Max''a miały wplecione w trailery narrację i uchylały rąbka tajemnicy jak chodzi o historię, zachętały do zakupu gry a "to coś" to reklamówka CoD-MW46 jest:/Już nawet firmy tworzące gry uważają że gracze to kretyni którym wystarczy dać mnóstwo akcji i zero fabuły i już będą szczęśliwi:/Max Payne zawsze miał ciekawą (chociaż czasami przewidywalną) historię i do tego dobrą akcję, nie na odwrót.Mam nadzieję że jednak Max Payne 3 nie będzie tylko akcją, chociaż po tym co zobaczyłem już nie wiem czego się spodziewać.

No za bardzo ten trailer nie jest dobry. Ale tam- gra sie zapowiada miodnie to co tam trailer, tym bardziej że już tych zwiastunów i innych to naoglądałem się sporo :)

Arachnos
Gramowicz
22/04/2012 10:30

facepalm Maxa na obrazku doskonale podsumowuje ten trailer...
Trwa Wczytywanie