Might and Magic: Duel of Champions w planach Ubisoftu?

Adam "Harpen" Berlik
2012/04/03 09:45

Ubisoft zarejestrował domeny, które jednoznacznie wskazują, że prędzej lub później doczekamy się oficjalnej zapowiedzi a następnie premiery gry Might and Magic: Duel of Champions. Co to może być za tytuł?

Might and Magic: Duel of Champions w planach Ubisoftu?

30 marca firma Ubisoft zarejestrowała domeny MightandMagicDuelofChampions.com i duelofchampions.com oraz duel-of-champions.com i mm-doc.com, co pozwala przypuszczać, że w produkcji znajduje się Might and Magic: Duel of Champions. Naturalnie francuski gigant nie skomentował w żaden sposób tej informacji, więc nie pozostaje nam nic innego, jak czekać.

Najprawdopodobniej doczekamy się kolejnego tytułu osadzonego w uniwersum Migh & Magic, będącego czymś na kształt niezwykle wysoko ocenionego Clash of Heroes, czyli gry logicznej z elementami RPG, o której szerzej przeczytacie w naszej recenzji (nota 90/100).

GramTV przedstawia:

Komentarze
17
Usunięty
Usunięty
09/08/2012 20:14

Witam, zapraszam was na serwis o grze duel of champions.Znajdziecie tu polskie Community, poradniki, sugestie, najświeższe informacje, deck builder oraz wiele więcej.www.duelofchampions.pl serdecznie zapraszam.

Usunięty
Usunięty
31/07/2012 21:01

Witam, na moim serwisie tj. ( www.duelofchampions.pl ) Została dodana opcja tworzenia decków. Jak na razie jest to wersja pre alfa (choć w pełni działająca).W przyszłości zostanie dodana opcja komentowania decków, oceniania, ograniczenia dotyczące decków (min 50 kart, max 200), oraz dodane zostaną linki podczas wyświetlania decków wraz z ich miniaturkami po najechaniu na nazwę karty

Usunięty
Usunięty
23/07/2012 20:39

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w Duel of Champions League #1! http://www.duelofchampions.pl/forum/showthread.php?tid=33&pid=199#pid199Jest to pierwszy sezon ligi organizowanej przez społeczność duelofchampions.pl!
Trwa Wczytywanie