Poznajcie Death Road, nową grę wyścigową polskiego studia Active Zone Group - szczegóły, screeny, data premiery

Adam "Harpen" Berlik
2012/03/21 12:51
8
0

Active Zone Group to małe polskie studio, które zaprezentowało swoją debiutancką produkcję, grę wyścigową Death Road. Premiera wersji na PC tuż za rogiem, a za kilka miesięcy pojawi się także edycja na PS3.

Poznajcie Death Road, nową grę wyścigową polskiego studia Active Zone Group - szczegóły, screeny, data premiery

Death Road to gra wyścigowa, której akcja toczyć się będzie w przyszłości na planecie Ameliana. Gracze otrzymają możliwość pokierowania jedenastoma futurystycznymi pojazdami i odwiedzą osiem zróżnicowanych lokacji. Aby dojechać do mety przed innymi będziemy musieli nie tylko jak najszybciej pokonać daną trasę, ale także skorzystać z dostępnego arsenału zawierającego sześć broni podstawowych, w tym między innymi karabiny maszynowe, działa plazmowe i taktyczne rakiety.

Death Road zaoferuje kilka trybów rozgrywki, a najważniejszym z nich będzie oczywiście kampania dla pojedynczego gracza, w której przejdziemy aż pięćdziesiąt pięć misji składających się na cztery rozdziały zapewniające – zdaniem twórców – ponad osiem godzin zabawy. Pojawi się także szybki wyścig, time trial, elimination, mine field, combat i the hunt – rywalizując odblokowywać będziemy liczne bonusy i osiągnięcia. Fanów potyczek sieciowych ucieszy z pewnością obecność multiplayera.

GramTV przedstawia:

Do premiery Death Road na PC dojdzie 30 marca. Wówczas gra pojawi się w cyfrowej dystrybucji na gamersgate.com, awomo.com, greenmangamming.com oraz muve.pl i Origin (14 kwietnia). Active Zone Group już pracuje nad wersją konsolową – posiadacze PlayStation 3 zagrają w nią latem.

Komentarze
8
Dared00
Gramowicz
21/03/2012 18:09

Oglądałem gameplay na Polygamii i wygląda to słabo, a zangielszczenie to chyba robił gimnazjalista.

Usunięty
Usunięty
21/03/2012 16:33

Jeśli to jest gra typu Wipeout czyli losowe bonusy to ja podziękuje bo nienawidze takich gier.Kiedyś grałem w Wipeout moje umiejętności sa na poziomie ledwo ponad nowicjusza i raz wygrałem rozgrywke online tylko dlatego ze prawie zawsze miałem Turbo doładowanie, więc za takie losowe granie to ja dziękuje. Raz muj kumpel przegrał wyścig dlatego że kolesiowi z tyłu trafił się Quake przed metą

Usunięty
Usunięty
21/03/2012 15:42

Był gameplay na polygamii. Jeśli ktoś lubi wipeouta jak ja to nie ma tam czego szukac. Nudne i bez polotu, wipeout hd na ps3 wymiata jak dawniej.
Trwa Wczytywanie