Fable Heroes to nie ostatni "mały" spin-off znanej serii?

Michał Ostasz
2012/03/20 01:14
0
0

Na początku marca dowiedzieliśmy się, że na XBLA trafi Fable Heroes - nowy tytuł od Lionhead będący wariacją na temat cyklu Fable. Jak się okazuje nie będzie to jednorazowy "wybryk" tego studia!

Fable Heroes to nie ostatni

Ted Timmins - jeden z głównych projektantów Fable Heroes w rozmowie z Official Xbox Magazine UK powiedział:

(Fable Heroes) to, coś co powstało z inicjatywy Creative Days. Jeśli tytuł ten okaże się sukcesem, to postaramy się robić takie rzeczy częściej. Jesteśmy wielkimi fanami Fable, żyliśmy i oddychaliśmy tą serią przez ostatnie 10 lat. Wszyscy oczekują od nas, że wciąż będziemy rozwijać ten cykl.

Timmins potwierdził, że w prace nad Fable Heroes zaangażowanych było 20 osób. Tytuł ten znajduje się w produkcji już od kilku dobrych miesięcy.

GramTV przedstawia:

Nigdy wcześniej Lionhead nie oddelegowywał ludzi na jakiś czas po to, aby stworzyli oni zupełnie nową grę. Po trzech miesiącach całym zespołem pokazaliśmy nam, co zrobiliśmy. Szefostwo powiedziało "Świetne!" i dostaliśmy jeszcze pięć miesięcy. Całe studio Lionhead bardzo pomagało przy tym projekcie. Ze zwykłego konceptu powstałego w "burzy mózgów" do gry dla czterech osób, która trafi na XBLA - to całkiem niezły zwrot akcji.

Niestety, nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery gry Fable Heroes. Więcej informacji o tym intrygującym tytule, oraz galerię screenów, znajdziecie pod tym adresem.

Źródło: VG247

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!