Informacje

Człowiek-pająk kontra wielki jaszczur na nowym zwiastunie The Amazing Spider-Man

2 Kacper Matuszewski

W sieci jest już dostępny nowy zwiastun gry The Amazing Spider-Man, na którym można zobaczyć pojedynek Spider-Mana z wielką jaszczurką i posłuchać nieco dubstepu. Nie brakuje też szaleńczych akrobacji w wykonaniu superbohatera.

The Iguana, czyli wielki jaszczur, o którym wspomniałem w tytule, to jeden z przeciwników Spider-Mana, którego jego fani na pewno dobrze znają z kart komiksów. Człowiek-pająk będzie miał okazję zmierzyć się z nim w swojej nowej grze pt. The Amazing Spider-Man, co zostało zaprezentowane na tym oto zwiastunie.

Czy The Amazing Spider-Man będzie jedną z tych gier o superbohaterach, o której będziemy mogli powiedzieć, że jest udana i dostarcza dobrej rozrywki? Odpowiedź na to pytanie poznamy pod koniec czerwca tego roku, gdy gra w wersjach na konsole trafi na rynek.

2 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
pocketrocker

heh... ja pitole znowu dubstep... wszędzie go pchają niedługo będzie na trailerach nowych simów i reklamach pampersów zaczyna mnie brać na wymioty pomału "/ a co do samego TASM to całkiem całkiem to wygląda, ciekawe czy dorówna w jakimś stopniu nowemu Batmanowi ;);)

Odpowiedz
G Sanders-sama

Jakoś dla mnie wszystkie gry ze Spiderem wyglądają dziecinnie i nigdy mnie do siebie nie przekonają. Do Batmana to IMHO startu nie ma...

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?