Call of Duty Elite od dzisiaj dostępne także na iUrządzeniach; wersja na Androida w drodze

Michał Ostasz
2012/01/11 20:35
8
0

Usługa Call of Duty Elite przeznaczona dla największych maniaków flagowej serii strzelanin wydawanej przez Activision jest już dostępna w formie przenośnej. Co przy jej pomocy sprawdzimy na iPhonie?

Call of Duty Elite od dzisiaj dostępne także na iUrządzeniach; wersja na Androida w drodze

Rzecz jasna mobilna wersja aplikacji jest okrojona w stosunku do tej, którą do swej dyspozycji mają posiadacze konsol Xbox 360 i PlayStation 3, ale mimo to pozwala ona na wprowadzanie zmian klasy postaci, którą gramy (na odległość), szukanie chętnych do wspólnej zabawy oraz śledzenie własnych statystyk i nowych wyzwań rzucanych przez autorów Call of Duty: Modern Warfare 3. Warto podkreślić iż aplikacja jest zupełnie darmowa, a już 17 stycznia pojawi się także w ofercie Android Market.

A co z pecetową wersją Elite? Autorzy aplikacji, Beachhead Studios, zapewnią, że wciąż jest to dla nich priorytet. Niestety, w dalszym ciągu nie znamy jej daty premiery.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy również, że gra Call of Duty: Modern Warfare 3 doczeka się aż 20 paczek z rozszerzeniami. Szczegóły, zwiastun oraz nową galerię znajdziecie pod tym adresem.

Źródło: IGN

Komentarze
8
Usunięty
Usunięty
12/01/2012 09:22

Zaraza "gry-DLC" roznosi się na na wszystkie możliwe platformy...O, czekaj, nie ma na PC... ;)

Revan91
Gramowicz
11/01/2012 23:14

Blędy znowu te same (kpina, ale po co poprawiać i tak kupią), a w Elite też sporo rzeczy jeszcze nie działa, nawet na konsolach.W MW3 gram od premiery, ale multi jest wyjątkowo irytujące, z roku na rok coraz bardziej.

Usunięty
Usunięty
11/01/2012 21:46

Dla mnie nowy cod i elite to jaja na drutach. Robić w balansie gry te same błędy co w 3 poprzednich. Nie jestem jakimś tak zwanym Heterem, posiadam wszystkie premierowe wydania gry. Po prostu to co zrobili z MW3 to jest kpina.
Trwa Wczytywanie