Wieści z obozu Nintendo 3DS - Fire Emblem ma datę premiery, a Kid Icarus doczeka się trybu multiplayer

Michał Ostasz
2011/12/27 12:59

3DS szykuje się do przyszłorocznego natarcia. Z pewnością głośnymi tytułami, które zmierzają na tę konsolę są Fire Emblem i Kid Icarus: Uprising. Właśnie poznaliśmy kilka nowych informacji o tych produkcjach.

Wieści z obozu Nintendo 3DS - Fire Emblem ma datę premiery, a Kid Icarus doczeka się trybu multiplayer

W przypadku Fire Emblem, taktycznego RPG chodzi o datę premiery. Wiemy, że tytuł ten ukaże się w Kraju Kwitnącej Wiśni 19 kwietnia przyszłego roku. Oznacza to, że już 20 kwietnia dzieło to może być dostępne w europejskich sklepach. Pamiętajcie jednak, że to tylko nasze przypuszczenia. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun tej produkcji, w której nowością, nie widzianą wcześniej w tej serii, jest tryb kooperacji dla dwóch graczy.

Z kolei Kid Icarus: Uprising zaoferuje nam pełnoprawny tryb sieciowy. Warto zaznaczyć, że o takiej opcji mówiło się już od momentu pierwszej zapowiedzi gry. Przypomnijmy, że Uprising to trzecia część serii, w którą ostatni raz dane nam było zagrać... 20 lat temu. Przez ten czas cherubin Pit, główny bohater cyklu, nie tylko wyrósł i zmężniał, ale i porzucił platformową konwencję. Teraz jest on bohaterem... gry akcji. Ukaże się ona na rynku w marcu przyszłego roku.

GramTV przedstawia:

Pozostając w temacie konsoli Nintendo 3DS - gorąco polecamy Wam lekturę artykułu "Quo vadis 3DS-ie?" autorstwa MATE'a.

Komentarze
2
Krzycho
Gramowicz
28/12/2011 23:14

Fire Emblemem bym się zainteresował gdybym miał 3DSa.

AjKnowJu
Gramowicz
27/12/2011 18:59

fajne gry ma 3ds, mam nadzieje, że będą podobne na psp.