Pid to tytuł nowej platformówki twórców Bionic Commando: Rearmed

Adam "Harpen" Berlik
2011/12/07 15:43
2
0

Jeśli jesteście fanami platformówek pozbawionych trzeciego wymiaru, to z pewnością powinniście zainteresować się grą zatytułowaną Pid. W sieci pojawił się jej gameplay trailer, znamy także wstępny termin wydania.

Pid to tytuł nowej platformówki twórców Bionic Commando: Rearmed

Might and Delight to studio, w skład którego wchodzą byli członkowie Grin – firmy odpowiedzialnej za bardzo udaną, lecz niedocenioną platformówkę Bionic Commando: Rearmed. Ich najnowsze dzieło, Pid, także będzie przedstawicielem wspomnianego gatunku.

Pid doczekało się już pierwszego trailera. Z trwającego dwie i pół minuty materiału prezentującego urywki gameplaya dowiadujemy się, że za pomocą paczek ze żwirem uzyskamy dostęp do dodatkowych ścieżek, przy użyciu bomby pozbędziemy się przeciwników lub zniszczymy elementy otoczenia, a korzystając z wiązki laserowej zlikwidujemy wroga w bezpośrednim starciu.

GramTV przedstawia:

Nie wiadomo na jakie platformy trafi Pid, ale można śmiało podejrzewać, że w produkcję tę zagrają posiadacze komputerów osobistych oraz konsol Xbox 360 i PlayStation 3, a dystrybucja odbędzie się drogą cyfrową. Premierę zaplanowano na 2012 rok.

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
07/12/2011 22:09

Platformówki przechodzą drugą młodość, co mnie oczywiście cieszy.

Arkhaor
Gramowicz
07/12/2011 17:09

Wygląda zachęcająco. Już kocham OST.