Leo Messi na okładce FIFA Street, FIFA 13 i kolejnych odsłon serii

Adam "Harpen" Berlik
2011/11/24 14:11

Gwiazdor FC Barcelony, Leo Messi, został twarzą cyklu FIFA. Zarówno Electronic Arts, jak i piłkarz, nie kryją zadowolenia z podpisanej umowy.

Leo Messi na okładce FIFA Street, FIFA 13 i kolejnych odsłon serii

Matt Bilbey, wice prezes i GM Football, EA SPORTS powiedział: - Seria FIFA to najlepiej sprzedające się gry wideo na świecie, a Lionel Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie, także będzie to współpraca pomiędzy prawdziwymi super gwiazdami. Z Messim w naszym zespole mamy najlepszego i najbardziej uwielbianego zawodnika, który pomoże EA SPORTS utrzymać czołową pozycję w nadchodzących latach.

Z kolei Lionel Messi współpracę z Electronic Arts skomentował w następujący sposób: - Chcę być częścią zespołu tworzącego najlepszą grę piłkarska na świecie i być kojarzonym ze wspaniałą marką EA Sports. Współpraca z EA Sports jest dla mnie okazją aby pokazać moją kreatywność, profesjonalizm i odpowiedzialność społeczną.

24-letni Leo Messi jest napastnikiem hiszpańskiej Barcy i reprezentacji Argentyny. Przez ostatnie trzy lata był graczem roku LaLiga, najlepszym strzelcem w Lidze Mistrzów UEFA, a na swoim koncie ma ponad dwieście goli zdobytych w rozmaitych spotkaniach. W 29 meczach rozegranych w tym sezonie Messi wpisał się na listę strzelców już 27 razy i czternastokrotnie asystował.

GramTV przedstawia:

Sylwetka Lionela Messiego będzie pojawiać się na okładkach kolejnych odsłon serii FIFA (począwszy od FIFA Street, która ukaże się w marcu), jak również w reklamach. To jednak nie wszystko, gdyż Electronic Arts zakomunikowało również, że będzie współpracować z fundacją pomocy społecznej Argentyńczyka, która zajmuje się wsparciem, edukacją i opieką medyczną dzieci z całego świata.

Na deser trzy nowe screeny z FIFA Street:

Komentarze
13
SongoX
Gramowicz
25/11/2011 16:25

Masz rację. Nawet swego czasu nie było jego osoby w kilku częściach gdyż chyba nie dał umieścić swojego wizerunku w tej grze. A piłkarz był to wielki i swego czasu grał na prawdę niesamowicie. Ech, piękne czasy :P

Usunięty
Usunięty
25/11/2011 15:38

Czekam na prezerwatywy z jego wizerunkiem. Będzie to w 100% skuteczny środek antykoncepcyjny - wiadomo dlaczego. Hehehe...

Usunięty
Usunięty
25/11/2011 15:13

Ale wole go niż człowieka "plejstejszyn". Neymar co prawda gra sam, ale lepiej mi się go ogląda niż Messiego.
Trwa Wczytywanie