Call of Duty: Elite na nogach przed końcem miesiąca?

Patryk Purczyński
2011/11/21 11:21
4
0

Activision wreszcie określiło, kiedy zamierza przywrócić do pełni formy swoją sieciową usługę Call of Duty: Elite. Nadal nie wiadomo natomiast, jak potoczą się losy wersji PC.

Call of Duty: Elite na nogach przed końcem miesiąca?

Jeśli wszystko pójdzie po myśli pracowników Activision i Beachhead Studios, Call of Duty: Elite ruszy przed końcem listopada. - Gracze muszą po prostu wytrwać do momentu, w którym postawimy usługę na nogi. Dajcie nam jeszcze tych kilka tygodni i poczekajcie do 1 grudnia. Cel jest taki, że do tego momentu wszystko będzie działać - powiedział w rozmowie z G4TV Daniel Suarez.

Termin dotyczy jednak tylko platform Xbox Live i PlayStation Network. Uruchomienie usługi na PC będzie wymagało najprawdopodobniej więcej czasu z uwagi na konieczność ochrony przed hakerami i oszustami, którzy potrafią manipulować w statystykach. Jednym ze sposobów pozbycia się tego drugiego kłopotu jest... ograniczenie puli wyświetlanych danych liczbowych.

GramTV przedstawia:

Suarez zastrzega jednak, że nie są to ostateczne rozwiązania - jest jeszcze zbyt wcześnie, by mówić o takowych. Wiadomo natomiast, że subskrypcje będą dostępne tylko dla użytkowników Elite na konsolach. Przedstawiciel Beachhead Studios zapewnia jednak: - Nasi fani z PC są dla nas bardzo ważni. Jest wiele osób, które grają na tej platformie w Modern Warfare 3 i inne części Call of Duty.

Komentarze
4
Usunięty
Usunięty
21/11/2011 17:43

Prawdopodobnie chodzi tu o Elite w wersji free. Mam wykupiony dostep premium i wszystko dziala bezproblemowo od zeszlego tygodnia.Co z tego, jak nie ma z kim grac? Pieniadze wyrzucone w bloto...

Usunięty
Usunięty
21/11/2011 12:53
Dnia 21.11.2011 o 12:01, TBKPredator napisał:

"Nasi fani z PC są dla nas bardzo ważni" - G prawda. :P

Niczego innego poza podobnym bełkotem bym się nie spodziewał ;)

Usunięty
Usunięty
21/11/2011 12:01

"Nasi fani z PC są dla nas bardzo ważni" - G prawda. :P
Trwa Wczytywanie