Informacje

Battlefield 3 - patch zwiększy komfort zabawy

... Mateusz Stanisławski

Twórcy Battlefielda 3 w końcu ujawnili ogólny zarys zmian, jakie wprowadzi do gry najbliższa łatka. Patch między innymi poprawi stabilność tytułu.

Battlefield 3 - obrazek 1
Battlefield 3

Oprócz usprawnień mających na celu zmniejszenie liczby zwisów i zwiększenie płynności rozgrywki możemy liczyć na lepsze zbalansowanie niektórych broni, bardziej intuicyjny interfejs oraz udoskonalone opcje zarządzania drużyną. Do tego dojdzie garść mniejszych poprawek natury technicznej, dzięki którym – przykładowo – zostaną rozwiązane problemy związane z akceleracją myszki u części użytkowników.

Aktualizacja zostanie wydana już w tym tygodniu. Ale tylko na komputerach osobistych – posiadacze PlayStation 3 i Xboksów 360 otrzymają łatkę „niewiele później” (twórcy tłumaczą, że w przypadku konsoli na drodze stoi dłuższy proces certyfikacji nowej zawartości).

Przy okazji zapowiedzi rzeczonego patcha autorzy Battlefielda 3 dodali, że cały czas analizują stosowne dane, by zidentyfikować i pociągnąć do odpowiedzialności graczy oszukujących w rozgrywkach sieciowych. Electronic Arts sugeruje, by w razie zaobserwowania niedozwolonego zachowania ze strony innego użytkownika, skorzystać ze znaku ostrzegawczego znajdującego obok jego nazwy profilu na platformie Battlelog.

Przypominamy, że w grudniu nowy FPS studia EA DICE zostanie wzbogacony o dodatek Powrót do Karkand. Prezentację jednej z map wchodzących w jego skład możecie zobaczyć, odpalając świeżutki trailer rozszerzenia.

Najnowsze
Lubisz nas?