Pierwsza ofiara gry Max Payne 3 - jest nią... Bully 2

Michał Ostasz
2011/11/19 13:13
9
0

Pamiętacie grę Bully autorstwa Rockstar? Dan Houser w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że ze względu na ograniczone finanse nie można było rozpocząć prac nad jej sequelem. Zamiast Bully 2 dostaniemy...

Pierwsza ofiara gry Max Payne 3 - jest nią... Bully 2

... grę Max Payne 3, na którą to czekamy już od dobrych kilku lat.

Przez chwilę myśleliśmy, że zajmiemy się Bully 2, ale mieliśmy ograniczone zasoby i sporo gier do zrobienia.

Houser dodaje jednak, że wcale nie wykluczony jest powrót do marki Bully w przyszłości.

Ekipie odpowiedzialnej za Max Payne 3 powiedzieliśmy, że muszą na razie skończyć ten tytuł, a w przyszłości powrócimy do tematu Bully 2 i w końcu zrobimy tę grę.

GramTV przedstawia:

Dla ciekawskich: Bully (znane też jako Canis Canem Edit) to gra przygodowo-zręcznościowa z 2006 r. Wcielalamy się w niej w Jimmy'ego Hopkinsa, szkolnego rozrabiakę, który trafia do rygorystycznej szkoły Bullworth Academy. Naszym zadaniem będzie pokazanie tutejszym mięśniakom, że Jimmy nie jest popychadłem. Po drodze pomożemy też paru nauczycielom, grupie kujonów i zaglądniemy do szkółki bokserskiej. Nie wspominając też o tym, że niejednokrotnie zerwiemy się z lekcji zrealizowanych w formie ciekawych minigierek.

Z kolei Max Payne 3, szykowany przez autorów Bully, studio Rockstar Vancouver, trafi do sklepów w marcu przyszłego roku. Gra dostępna będzie na PC, PlayStation 3 i Xboksa 360.

Źródło: VG247

Komentarze
9
Karfein
Gramowicz
20/11/2011 10:39

Aktualnie ogrywam Bully i cieszy mnie wieść, że po MP3 wrócą zapewne do marki - świetna gra.

Usunięty
Usunięty
20/11/2011 01:14

Szczerze jestem zainteresowany Maxem, ale na kolejną część Bullego bym się nie obraził. Jedynka była bardzo bardzo fajna. Na jeden raz, ale na pewno warto zagrać.

Usunięty
Usunięty
19/11/2011 18:09

nikt nie będzie płakał mp3 na szanse zawalczyć o goty
Trwa Wczytywanie