Informacje

Kolejny trailer Serious Sam 3: BFE, kolejne porozrzucane po ekranie szczątki

9

Rozgrywka w Serious Sam 3: BFE nie skrywa przed nami żadnych tajemnic, a nowy trailer tylko to potwierdza. Materiał przedstawia zresztą kwintesencję FPS-a Croteamu.

Serious Sam 3: BFE - obrazek 1
Serious Sam 3: BFE

Premiera Serious Sam 3: BFE zbliża się wielkimi krokami, a chorwacka ekipa Croteam ani myśli pozwolić nam o tym zapomnieć. Producent wypuścił nowy trailer swojego szalonego, nastawionego wyłącznie na akcję FPS-a. Materiał ani przez chwilę nie zaskakuje - jest krwawo, wybuchowo, brutalnie i groteskowo. W niecałej minucie twórcy filmiku zmieścili kilkadziesiąt rozsadzonych ciał przybyszów z kosmosu, którzy ośmielili się stanąć na drodze Poważnemu Samowi.

Gra w wersji PC ma zaplanowany debiut na 22 listopada. W Polsce dystrybutorem jest Cenega. Niestety, w kalendarzu wydawniczym firmy próżno szukać dziennej daty premiery. Jesteśmy jedynie zapewniani, że Serious Sam 3: BFE na półki sklepowe trafi jeszcze w tym miesiącu.

9 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Altair_24

Stary dobry Sam...
Tyle mi wystarczy ;)

Odpowiedz
G maXan

Nawet nawet podoba mi się ...tylko czy gameplay iście z 2001/2002 roku będzie bawił ...zobaczymy po premierze i mam nadzieję iż zabawa będzie przednia.

Odpowiedz
G Zgreed66

Ja niestety juz wiem, ze taki stary typ gameplay'u juz mnie nie rusza :< a szkoda kfa.

Odpowiedz
G Muradin_07

Te nowe typy broni jak np. ten laser tak dla mnie bardziej jako ciekawostka... Minigun w dłonie i idziemy na stwooooraaaa :D

Odpowiedz
mieckodwarf

> Te nowe typy broni jak np. ten laser tak dla mnie bardziej jako ciekawostka... Minigun
> w dłonie i idziemy na stwooooraaaa :D
Laser był już w pierwszej odsłonie Sama,( cztery-lufowe działko) chyba że masz na myśli jakaś inna pukawkę, której nie zauważyłem :)

Odpowiedz
G Pablonek09

TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK
To co kocham ;)

Odpowiedz
G Muradin_07

Tam była taka broń co "wiązała" przeciwników i robiła po jakimś czasie "bum"... Kojarzy mi się już ta broń z jakąś chyba w UT... Bo Laser Gun który już był to wiem, choć tak naprawdę korzystałem z niego mniej, zazwyczaj jak się skończyła amunicja w mini :)

Odpowiedz
G Hommicide

Wiadomo już z jakiego zabezpieczenia antypiackiego będzie korzystał nowy Serious Sam? Steam, GFWL?

Odpowiedz
G Aress_The_Great

Taaaa, jakoś dziwnie na różnych stronach przy dacie premiery pojawiła się magicznie data: 2012. A miało być dziś... W dzisiejszych czasach chyba żadna gra nie wychodzi zgodnie z zapowiedziami...

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?