Informacje

Men of War: Wietnam doczekał się edytora

0 Mateusz Stanisławski

Nowa aktualizacja do strategii Men of War: Wietnam nie tylko eliminuje błędy i usprawnia rozgrywkę, ale również wyposaża produkcję w naprawdę rozbudowany edytor.

Men of War: Wietnam doczekał się edytora - obrazek 1
Men of War: Wietnam

Jak poinformowano na oficjalnej stronie internetowej serii, rzeczone narzędzie daje graczom „pełne możliwości edycji” Men of War: Wietnam. Udostępniając społeczności opcje tworzenia map i scenariuszy, „otwarto praktycznie nieograniczone możliwości customizacji” produkcji. Rzecz jasna, nic nie stoi na przeszkodzie, by wysmażonymi w domowym zaciszu dobrami podzielić się z innymi użytkownikami.

Warto dodać, że łatka, która aktualizuje grę do wersji 1.0.0.2, jednocześnie ulepsza kod sieciowy, poprawia synchronizację osiągnięć ze Steamem, z miejsca odblokowuje kampanię USA oraz obniża poziom trudności (ale tylko w przypadku niskiego i średniego stopnia zaawansowania rozgrywki). Posiadacze edycji specjalnej mogą ponadto liczyć na drobne usprawnienia w misjach Survivor, No Surrender i Risky plan.

Zajmującą na dysku twardym około 270 MB łatkę można pobrać z serwera światowego wydawcy tytułu. Jeżeli posiadamy wersję z platformy Steam, produkcja automatycznie pobierze nową zawartość.

Najnowsze
Lubisz nas?