Informacje

Darmowy Red Bull, darmowy wiedźmiński audiobook i darmowy poradnik gratis do zamówienia!

79 gram.pl

Świętujmy razem! Właśnie dziś rozpoczynamy celebrowanie naszych 6. urodzin i w związku z tym mamy dla Was pierwszą z szeregu niespodzianek - darmowy audiobook z opowiadaniem Wiedźmin do zamówienia w sklepie gram.pl. A to dopiero początek...

Darmowy Red Bull, darmowy wiedźmiński audiobook i darmowy poradnik gratis do zamówienia! - obrazek 1

Do wszystkich zamówień realizowanych przez sklep gram.pl dodajemy rewelacyjnie zrealizowany przez zespół aktorów i wzbogacony o efekty specjalne audiobook z pierwszym opowiadaniem Andrzeja Sapkowskiego Wiedźmin. Zapomnijcie o monotonnym głosie jednego lektora, zagłębcie się w okrutny, wiedźmiński świat, w którym każda postać mówi własnym głosem.

Jak go zdobyć?

Nic prostszego! Wystarczy, że od dziś do końca miesiąca złożycie zamówienie na dowolny towar z naszego sklepu (z wyjątkiem produktów o statusie pre-order).

Jak to działa?

Po złożeniu zamówienia w naszym sklepie, pojawi się w nim nowa pozycja, czyli rzeczony audiobook. Po sfinalizowaniu transakcji (opłaceniu zamówienia i zaksięgowaniu płatności) w szczegółach zamówienia znajdziecie kod, uprawniający Was do pobrania audiobooka z portalu audioteka.pl. W poniższej ramce znajdziecie też dokładne instrukcje, jak ów kod wykorzystać.

Instrukcja użycia kodu:

  • Zarejestruj się w serwisie audioteka.pl (lub zaloguj – jeśli już posiadasz konto)
  • Wybierz tytuł audiobooka
  • Dodaj go do koszyka i przejdź do koszyka
  • We wskazanym polu podaj Kod i naciśnij przycisk „Przelicz” – wówczas wartość koszyka zmieni się
  • Naciśnij przycisk „Przejdź do kasy”
  • Naciśnij „Zatwierdź”
  • Po zabezpieczeniu przed nielegalnym kopiowaniem (watermarkowanie) plik będzie gotowy do pobrania na komputer w zakładce „Twoja Półka”
  • Naciśnij „Pobierz”, aby pobrać audiobook

Red Bull za darmo do zamówień odbieranych w punktach odbioru osobistego

Darmowy Red Bull, darmowy wiedźmiński audiobook i darmowy poradnik gratis do zamówienia! - obrazek 2

Nowa gra, czy nawet nowy sprzęt, to zawsze olbrzymia ekscytacja i chęć nacieszenia się nim jak najdłużej. Czasami jednak przychodzi krytyczny moment, nasze ciało daje o sobie znać, zaczynamy czuć zmęczenie i senność, a tak bardzo chcielibyśmy spędzić przy nowym tytule choć kilka godzin więcej...

Nie ma problemu! Odbierając osobiście dowolne zamówienie z naszego sklepu w jednym z punktów odbioru, otrzymacie darmową puszkę napoju energetycznego Red Bull. Czy wykorzystacie ją, by dodać sobie sił podczas taszczenia do domu wielkiego pudła z jakąś wypasioną kolekcjonerką, czy zostawicie właśnie na nocną sesję ze świeżo zakupioną grą - to zależy już tylko od Was. My po prostu chcemy dodać Wam skrzydeł.

Punkty odbioru osobistego sklepu gram.pl

Darmowy Red Bull, darmowy wiedźmiński audiobook i darmowy poradnik gratis do zamówienia! - obrazek 3

Promocja obowiązuje tylko w punktach odbioru osobistego sklepu gram.pl od dnia dzisiejszego do wyczerpania zapasów. Promocja jest dostępna tylko dla osób powyżej 16 roku życia. Szczegóły znajdziecie w Regulaminie Promocji.

Darmowy poradnik Komputer Świata

Darmowy Red Bull, darmowy wiedźmiński audiobook i darmowy poradnik gratis do zamówienia! - obrazek 4

Szukacie informacji związanych z obsługą aplikacji Adobe lub Microsoftu? Interesujcie się fotografowaniem albo amatorskim montowaniem filmów? Chcesz poznać podstawy programowania? Jeśli tak, to nasz trzeci bonus do zamówień, czyli poradniki premium Komputer Świata, na pewno będą Ci bardzo przydatne!

Instrukcja użycia kodu: 1. Przejdź do sekcji „Poradniki Premium” na komputerswiat.pl 2. Wybierz swój poradnik 3. Wprowadź kod promocyjny do formularza 4. Pobierz poradnik

Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.

79 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
menok

Liczyłem na coś więcej...
Jednak prawdziwa jest teza "Nie ma nic za darmo".

Odpowiedz
G Murda

NAJLEPSZEGO GRAM.PL!

Odpowiedz
G MisticGohan_MODED

Wszystkiego naj :]

Odpowiedz
G Palpatine_II

Taaa, a gdzie cukierki ? Jak ja chodziłem do szkoły w dniu urodzin (w szkole) przynosiłem cukierki. A tu nic, moglibyście dać chociaż jakąś fajną tapetę na pulpit z motywem wiedźmina. :P I ciekawe jakie to będą następne niespodzianki :]. 100 lat

Odpowiedz
G wide

> Liczyłem na coś więcej...
> Jednak prawdziwa jest teza "Nie ma nic za darmo".
To właśnie biznes.Takie trochę smutne bo to wygląda jak:"Zapraszam wszystkich na urodzinowego torta*"*warunkiem otrzymania 1 porcji tortu jest przyniesienie prezentu o wartości >50 zł i okazanie paragonu w celu zweryfikowania. Szkoda, bo mam 2 preordery w gram zamówione :/Swoją drogą piszą, że ten wiedźmin jest tak samo genialnie zrealizowany jak narrenturm (różne głosy postaci, szczęk broni, galop koni), a opowiadanie kosztuje tylko 9,90 więc wyjdzie taniej jak kupno na gramie gry ;)

Odpowiedz
G woko27

Naj naj, mały prezent dla będących tu 6 lat? :]

Odpowiedz
G Wojman

> Liczyłem na coś więcej...
> Jednak prawdziwa jest teza "Nie ma nic za darmo".
A ja liczyłem, że Moderatorzy dostaną prezenty od użytkowników.

Odpowiedz
G Isildur

> Liczyłem na coś więcej...
> Jednak prawdziwa jest teza "Nie ma nic za darmo".
A ja myślałem, że to solenizant dostaje prezenty, ale chyba się myliłem i to jak ja będę miał urodziny, to ja będę musiał kupić komuś z tego powodu prezent :P

Odpowiedz
vegost

> A ja myślałem, że to solenizant dostaje prezenty, ale chyba się myliłem i to jak ja będę
> miał urodziny, to ja będę musiał kupić komuś z tego powodu prezent :P
Ale to taka smutna prawda, ja też sobie kupuje sam prezenty na urodziny. :P I jeszcze ciasto muszę kupić bo potem mówią, że słabe te urodziny xD Wszystko się przewróciło do góry nogami heh xD Audiobook jest fajny i to jeszcze od Wieśka. Może dostanę, jak zamówię tutaj Rage`a. Hm.

Odpowiedz
G Palpatine_II

> A ja liczyłem, że Moderatorzy dostaną prezenty od użytkowników.
A wyprawiacie urodziny ? Nie pamiętasz jak to było w szkole (albo przynajmniej jak teraz jest). Prezentem jak nie ma się jak dać to np. Wszystkiego Najlepszego !!!A tu zahaczyło o sprzedaż ;].

Odpowiedz
G Wojman

> A wyprawiacie urodziny ? Nie pamiętasz jak to było w szkole (albo przynajmniej jak teraz
> jest). Prezentem jak nie ma się jak dać to np. Wszystkiego Najlepszego !!!
Ależ nam da się prezent dać, wystarczy choćby paczkę wysłać...

Odpowiedz
G Palpatine_II

> A ja myślałem, że to solenizant dostaje prezenty, ale chyba się myliłem i to jak ja będę
> miał urodziny, to ja będę musiał kupić komuś z tego powodu prezent :P
Wystarczy jak się kupi cukierki. :P (tak jak w szkole xD)

Odpowiedz
G Palpatine_II

> Ależ nam da się prezent dać, wystarczy choćby paczkę wysłać...
Was jest dużo, nie znam adresu i nie wiem do kogo. A wy jako portal o grach moglibyście dać chociażby tapetę cukierka, jako "rozdanie" cukierków.

Odpowiedz
G Maciej2801

czemu nie uwzględniacie pre orderów ?????????????

Odpowiedz
G SerwusX

A niech was... Najbliższy mój zakup to Skyrim. -.- Ładnie to tak?!

Odpowiedz
G Wojman

> Was jest dużo, nie znam adresu i nie wiem do kogo. A wy jako portal o grach moglibyście
> dać chociażby tapetę cukierka, jako "rozdanie" cukierków.
Mi znalezienie adresu zajęło 10 sekund. :) Ale podam, żebyś wiedział gdzie prezenty wysłać: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4gram.pl sp. z o.o.Dawidowska 10, Zamienie05-500 PiasecznoTeraz już wymówiki żadnej nie masz. :P

Odpowiedz
G Isildur

> Was jest dużo, nie znam adresu i nie wiem do kogo. A wy jako portal o grach moglibyście
> dać chociażby tapetę cukierka, jako "rozdanie" cukierków.
>
Mówisz i masz cukierki ;-DWystarczy, że prezenty wyślecie na adres siedziby gram.pl z dopiskiem dla którego moda :D

Odpowiedz
G Pietro87

> A ja myślałem, że to solenizant dostaje prezenty, ale chyba się myliłem i to jak ja będę
> miał urodziny, to ja będę musiał kupić komuś z tego powodu prezent :P
Wiesz najmniej "flaszkę" staropolskim zwyczajem wypadało by jednak postawić :)

Odpowiedz
G Palpatine_II

Mam wymówkę gram.pl to nie tylko moderatorzy, ale także administracja, służby sprzątające, redaktorzy i cała inna ekipa :P, a adres głupio było było teraz wysyłać prezent po fakcie (wy jesteście w Piasecznie Oo, a w Warszawie?)

Odpowiedz
G knopfler

A jakiejś promocyjki w sklepie nie będzie z tej okazji? :P

Odpowiedz
G Palpatine_II

> Wystarczy, że prezenty wyślecie na adres siedziby gram.pl z dopiskiem dla którego moda
> :D
Thx za cuksy :p, a moderzy to nie cała redakcja (chyba?).

Odpowiedz
G Pietro87

Patrz, a nigdy nie zwróciłem uwagi, ze jesteście praktycznie po sąsiedzku [bo ja sobie zamieszkuję w Piasecznie pod warszawą, na Dawidy do gramu mam w takim razie dosłownie rzut beretem]Czego to się człowiek nie dowiaduje po tylu latach....

Odpowiedz
G Isildur

> Thx za cuksy :p, a moderzy to nie cała redakcja (chyba?).
>
Moderatorzy nie należą do redakcji ;]Gdybyśmy pełnili funkcje redaktorów byśmy byli zieloni :P

Odpowiedz
G Palpatine_II

> Gdybyśmy pełnili funkcje redaktorów byśmy byli zieloni :P
Ojć to sorry, ale ekipą to jesteście, a tu są urodziny gram.pl.

Odpowiedz
G Wojman

> Mam wymówkę gram.pl to nie tylko moderatorzy, ale także administracja, służby sprzątające,
> redaktorzy i cała inna ekipa :P, a adres głupio było było teraz wysyłać prezent po fakcie
> (wy jesteście w Piasecznie Oo, a w Warszawie?)
Ale Ty sobie grabisz dzisiaj, oj grabisz mocno. Czy ja kiedykolwiek powiedziałem, żeby prezenty wysłać tylko do Moderatorów? Nie. Nie mam nic przeciwko, żeby administracja, redaktorzy i ogólnie cała ekipa dostała prezenty, po prostu do paczki wrzucasz ptasie mleczko i na opakowaniu piszesz, że dla Wojmana, następnie parę dziurawych skarpetek dla Isildura, rachunek do zapłacenia dla Laid_backa, bombonierkę dla Akne i tak dalej. :) Mieszkam w Szczecinie, ale myślę, że jak prezenty dojdą do siedziby gram.pl to mi forwarda zrobią do domu. :)

Odpowiedz
G Laid_back

Firma Action SA, nasz właściciel, ma siedzibę w Zamieniu - tym samym my też tu jesteśmy już prawie 2,5 roku

Odpowiedz
G barth89

Szkoda, że nie działa z pre-orderami i że nie ma tego w postaci fizycznej...

A co do urodzin - najlepszego! :)

Odpowiedz
G Pietro87

No tak ale jeśli dobrze kojarzę mapę, to są Dawidy, gmina Lesznowola czyli od mojej gminy Piaseczno umownie to ujmując rzut beretem :)

Odpowiedz
G Isildur

> /ciach/ następnie parę dziurawych skarpetek dla Isildura, /.../
A dlaczego dziurawych co? to jak dla Ciebie ptasie meleczko to ja też coś słodkiego chcę :D

Odpowiedz
G Laid_back

Ponieważ dopiero w chwili gdy wpłynie płatność otrzymujesz kod na pobranie audiobooku

Odpowiedz
G Palpatine_II

> Ale Ty sobie grabisz dzisiaj, oj grabisz mocno. Czy ja kiedykolwiek powiedziałem, żeby
> prezenty wysłać tylko do Moderatorów? Nie. Nie mam nic przeciwko, żeby administracja,
> redaktorzy i ogólnie cała ekipa dostała prezenty, po prostu do paczki wrzucasz ptasie
> mleczko i na opakowaniu piszesz, że dla Wojmana, następnie parę dziurawych skarpetek
> dla Isildura, rachunek do zapłacenia dla Laid_backa, bombonierkę dla Akne i tak dalej.
> :) Mieszkam w Szczecinie, ale myślę, że jak prezenty dojdą do siedziby gram.pl to mi
> forwarda zrobią do domu. :)
Sorry, że tak późno piszę ale mam internet radiowy i trochę przerywa. Grabie sobie wypowiedziami Oo, wiesz ile by szła paczka i prezenty często są wyszukane a, aby dać prezenty trzeba by się mocno wykosztować (a mam zasadę, że jak czegoś nie mogę zrobić nie podejmuję się tego), więc napisałem w moim 1 poście (w tym temacie), że życzę wam 100 lat (słowa nic nie kosztują, a cieszą)

Odpowiedz
G therionee

Wszystkiego najlepszego!
(A teraz oczekuję prezentu za to, że pamiętałem...)

Odpowiedz
G assassin2601

No właśnie, czemu nie uwzględniacie pre-orderów? A co jeżeli gra wyjdzie jeszcze w tym miesiącu? Promocja bardzo mi się podoba, nawet zastanawiałem się nad zakupem tego audiobooka, więc chyba wstrzymam się z zakupem BF 3 do dnia premiery.

Odpowiedz
G assassin2601

> Ponieważ dopiero w chwili gdy wpłynie płatność otrzymujesz kod na pobranie audiobooku
Czyli jeżeli zapłacę za pre-ordera jeszcze w październiku (vide Battlefield 3), to też dostanę audiobooka?

Odpowiedz
G Laid_back

> Czyli jeżeli zapłacę za pre-ordera jeszcze w październiku (vide Battlefield 3), to też
> dostanę audiobooka?
Myślę, że w takim wypadku również dostaniesz

Odpowiedz
G assassin2601

> Myślę, że w takim wypadku również dostaniesz
Byczo. Natomiast mam jeszce jedno pytanie - czy jest możłiwość udostępnienia okładki do tego auduiobooka w celu wydrukowania? Wujek Google zanajduje je tylko w niskiej rodzielczości. A ja należę do osób, które lubią mieć coś namacalnie, a nie tylko zara i jednyki na dysku. W zrobionej przez was wizualizacji całość wygląda porządnie, dobrze by też móc postawić takie cuś na półce.

Odpowiedz
David741

Wszystkiego najlepszego Gram.pl

Odpowiedz
G Laid_back

Niestety też nie znalazłem, wszędzie jest ten sam rozmiar - również w informacji prasowej

Odpowiedz
G HumanGhost

Kurka wodna, to już 6 lat?! Ale ten czas leci szybko w dobrym towarzystwie i na dobrej zabawie. :)

Odpowiedz
G karolekx23x

Wszystkiego najlepszego z okazji Urodzin.

Ale licze na lepsze niespodzianki. Gram daje fajne promocje a gracze w prezencie wszystko wykupują :D

Przydał by sie jakiś konkurs urodzinowy.

Odpowiedz
G akne

> Ale licze na lepsze niespodzianki. Gram daje fajne promocje a gracze w prezencie wszystko
> wykupują :D
Promocje sklepowe na dobre od jutra ruszą. Zaczęliśmy od audiobooka, bo z tego każdy może skorzystać, niezależnie od tego, jakie gry lubi.Ponieważ lubicie zabawy i konkursy itp., to zdradzę Wam, że po wpisaniu pewnego słowa do wyszukiwarki sklepowej (hmmm, jakiego? ;) można już znaleźć dwa produkty w niższej urodzinowej cenie.

Odpowiedz
menok

Ten audiobook to wg mnie tylko sposób na podniesienie sprzedaży.

Odpowiedz
G karolekx23x

Bede wpisywał produkty które na dzień dzisiejszy bym kupił, moze trafi mi się cos.Fajnie oczywiscie były by przeceny gier z tego roku.

Odpowiedz
G akne

> Bede wpisywał produkty które na dzień dzisiejszy bym kupił, moze trafi mi się cos.
>
> Fajnie oczywiscie były by przeceny gier z tego roku.
>
No to może napisz, co Cię interesuję, to będę mogła powiedzieć, czy coś z tego znajdzie się w promocjach urodzinowych.Powiem szczerze, że zawiedli mnie niektórzy wydawcy w tym roku, nic nie zaproponowali nam na urodziny pomimo licznych próśb i wielu maili od nas.

Odpowiedz
G karolekx23x

Na pewno Deus Bunt Ludności mnie najbardziej intersuje.Fallout New Vegas, Crysis 2. Chyba innych nie planuje, jedynie Rage i Skrym ale gry dopiero wychodzą.

Odpowiedz
G kotlecik5

Mam pytanie - jeśli złożyłem pre-ordera na BF3 i wybrałem płatność przy odbiorze, to jak dostanę BF3 jakoś pod koniec tego miesiąca od was, to też się będzie liczyło? :)

EDIT: No tak, bym był zapomniał - Wszystkiego najlepszego Gram.pl :)

Odpowiedz
Buachu

Czy nie dało by rady dorzucić tego do preorderów które mają premiere w tym miesiącu? (np BF3...)

Odpowiedz
G Laid_back

> Czy nie dało by rady dorzucić tego do preorderów które mają premiere w tym miesiącu?
> (np BF3...)
jak pisałem wyżej, opłacone w tym miesiącu zamówienia BF3 mają szansę na audiobooka

Odpowiedz
G Dominik000

Bardzo dobry gratis. Zobaczymy co będzie dalej. Ja akurat nie skorzystam bo aktualnie nic nie chcę kupić a poza tym audiobook wiedzmina będę miał w telefonie u mojego operatora. Czekam na dalsze niespodzianki.

Odpowiedz
G akne

> Na pewno Deus Bunt Ludności mnie najbardziej intersuje.
Bez szans na promocję, za świeża premiera.> Fallout New Vegas, Crysis 2.
New Vegas ma obniżoną cenę chyba od miesiąca (było 129,90, jest 79,90)http://www.gram.pl/sklep/pc/fallout-new-vegasMoze w listopadzie to zrzucą do Premium Games (59,90), poprosiłam o podobną cenę na promo urodzinowe, ale nie zaakceptowali.Crysis 2 miał premierę w marcu, powinien mieć cenę Classic (49,90) w listopadzie, to by było logiczne, wnioskuję z przecen innych premier EA.> Chyba innych nie planuje, jedynie Rage i Skrym ale gry dopiero wychodzą.
J.w. Deus Ex. Nie ma szans na razie na promocje na świeże i nadchodzące premiery.

Odpowiedz