1C zapowiada King's Bounty: Warriors of the North

Patryk Purczyński
2011/10/06 15:59

1C ogłosiło kolejną odsłonę dobrze znanej serii strategii turowych, King's Bounty: Warriors of the North. Znamy pierwsze szczegóły i przybliżoną datę premiery, jest też galeria screenów.

1C zapowiada King's Bounty: Warriors of the North

"Nowy bohater, młody Olaf, syn króla Northlinga, poświęca swe życie walce przeciwko nieumarłym, atakującym Północne Ziemie Endorii. Będzie uczestniczył w spektakularnych bitwach, wykaże się męstwem i miłością. Wraz z towarzyszącymi mu pięknymi Valkyriami, które będą asystować na polu bitwy, wyzwoli skute lodem pustkowia Północy, lochy krasnoludów i Darion, serce Endorii, spod panowania nekromancji" - to opis King's Bounty: Warriors of the North, nowej strategii turowej 1C, zamieszczony na oficjalnej stronie firmy.

Gra ma wprowadzić nowy scenariusz, "przedstawiający historię walki dobra ze złem, zdrady i miłości", nowych kompanów, którymi będzie pięć wspomnianych już Valkyrii, nowe jednostki, lokacje, umiejętności, nagrody i osiągnięcia oraz szkołę magii runicznej.

GramTV przedstawia:

Za produkcję King's Bounty: Warriors of the North odpowiada studio Katuri Interactive. Premiera wstępnie przewidziana jest na wiosnę 2012. Poniżej prezentujemy pierwsze screeny, można je także zobaczyć w naszej galerii.

Komentarze
10
Usunięty
Usunięty
07/10/2011 06:28

nie dziwie się, że robią King''s Bounty: cośtam dalej. Przecież silnik jest ten sam, brzydki już jak na obecne czasy, szpetny nawet. Mimo to pierwsze 2 gry i dodatek moim zdaniem bardzo grywalne, jak diabli. Nie moge sie doczekać :)

Usunięty
Usunięty
06/10/2011 23:22

Co za ulga! Jednak KB nie skończy jako facebookowa aplikacja - King''s Bounty: Legions...

Usunięty
Usunięty
06/10/2011 19:53

Strategie turowe biorę zawsze i w każdej ilości. A jeśli jeszcze idzie za tym jakość to cud, miód i orzeszki.A serie King''s Bounty i Heroes to już w ogóle pozycje obowiązkowe.
Trwa Wczytywanie