Znamy datę premiery Afterfall: Insanity!

Patryk Purczyński
2011/10/03 10:48
9
0

Niemal do samego końca listopada przyjdzie nam czekać na premierę Afterfall: Insanity. Nicolas Games zapowiada też przedpremierową, bombową niespodziankę.

Znamy datę premiery Afterfall: Insanity!

Afterfall: Insanity na PC w wersji cyfrowej zadebiutuje 25 listopada - poinformowała firma Nicolas Games. Gra będzie dystrybuowana za pośrednictwem przygotowywanej przez Tro Media platformy. Tomasz Majka liczy, że jego nowe dzieło zyska sympatię nie tylko polskich graczy, ale także konsumentów zza granicy.

- Gra zmierza na komputery PC i nic już nas nie zatrzyma. W studiu panuje niesamowita atmosfera – ten zespół dokonał niemożliwego i stworzył produkcję, na którą czekają dziesiątki tysięcy graczy w Polsce, a dzięki ofercie, którą szykujemy, mamy nadzieję, iż będą to setki tysięcy na całym świecie. To naprawdę ekscytujące widzieć jak jeszcze dwa lata temu to co znajdowało się na szkicach, dziś jest w pełni grywalne - mówi.

GramTV przedstawia:

Testy wspomnianej platformy dystrybucyjnej właśnie się rozpoczęły. Nicolas Games chce też jak najlepiej rozreklamować swój produkt. Dlatego też szykuje coś naprawdę dużego. - Zamówienia na naszą grę będą wyjątkowe w historii całej branży. Zrobimy coś szokującego, co pozwoli zapamiętać markę Afterfall na długo. Wszystko stanie się jasne już za 10 dni - zdradza Patryk Hamerlak, dyrektor marketingu w Nicolas Entertainment Group.

W najbliższym czasie możemy się też spodziewać kolejnych materiałów promujących Afterfall: Insanity. Przed kilkoma dniami CD Projekt wypuścił klimatyczny trailer.

Komentarze
9
kotlecik5
Gramowicz
03/10/2011 16:43

Za słabo reklamują grę to raz, a dwa to kulejące animacje, jak na razie to właśnie one najbardziej mnie odstraszają od tej gry...

Usunięty
Usunięty
03/10/2011 15:35

Ja swoją cegiełkę też dołożę. Ale mam nadzieję, że nie będzie takiej sytuacji kiedy okaże się, że w Polsce sprzedadzą więcej egzemplarzy niż poza naszymi granicami.

Usunięty
Usunięty
03/10/2011 15:15
Dnia 03.10.2011 o 15:04, Krzycho napisał:

Jak się sprzeda w 100 000 na całym świecie to będzie dobrze.

Myślę, że jak będzie taka sprzedaż to Nicolas będzie się cieszył. Nie sądzę żeby mieli jakieś złudzenia co do większej sprzedaży. A to jest po prostu marketing talk.
Trwa Wczytywanie