Informacje

Serious Sam 3: BFE najwcześniej w listopadzie

6 Mateusz Stanisławski

Studio Croteam ponownie zmieniło termin wydania Serious Sam 3: BFE. Okazuje się, że w tę chorwacką produkcję zagramy dopiero w listopadzie.

Serious Sam 3: BFE - obrazek 1
Serious Sam 3: BFE

Według poprzednich anonsów nowa odsłona cyklu Serious Sam miała zadebiutować 18 października bieżącego roku. Miała, bo jak poinformował dzisiaj Alen Ladavac z firmy Croteam na forum portalu Seriously!, gra zaliczy kolejną obsuwę, która będzie oscylować wokół miesiąca. Na oficjalnym profilu serii na serwisie społecznościowym Facebook sprecyzowano, że pecetowa wersja tytułu ujrzy światło dzienne 22 listopada (jest to wtorek, zatem termin ten najprawdopodobniej dotyczy tylko Ameryki Północnej – do Europy gra zapewne trafi trzy dni później). O konsolowych edycjach Serious Sam 3: BFE nic w tej kwestii na razie nie wiadomo.

Powodem, dla którego ponownie zmieniono termin debiutu, jest chęć doszlifowania tytułu. Ladavac ujawnił, że mowa tu przede wszystkim o poprawkach związanych ze zwiększaniem wydajności i usuwaniem błędów, które w zbyt dużym stopniu uzewnętrzniały się podczas testów wersji beta gry.

6 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Kamil909

W sumie wolę żeby przesunęli premierę, ale dopracowali tytuł, a patrząc na wymagania zalecane, to optymalizacja na chwilę obecną nie powala.

Odpowiedz
G rammi

Niech to gęś kopnie. Zamówiłem SS3 w pre-orderze razem z Battlefieldem :/
Trzeba znowu pisać do gramowego DOKu o zmianę w zamówieniu..

Odpowiedz
G Dadziol20

Whyyyy Sam whyyyyy! :( Jakoś nie mogę uwierzyć, że w miesiąc poprawią te "babole" i trafi ona na półki sklepowe.

Odpowiedz
G Muradin_07

No to może niech chłopaki z Croteam niech przesuną Sama na święta, dorzucą "survival mode" w śnieżnych klimatach z melodyjką z SE (pierwszy śnieżny etap w Europie... kojarzycie... Jingle Bells XD) i spoko... może być... :)

Ale czekać na niego będę czekać, jestem cierpliwy :)

Odpowiedz
G TheFlyingDutchman

Kurka, akurat liczyłem na szybszą premierę, ale damy radę. Niedawno dorwałem na Xksa wersje HD 1 i 2, także jakoś przeczekam ;-)

Odpowiedz
G Vitek99

Bardzo dobrze. Widać Croteam to solidna firma które dba o dobre imie i o klienta. Nie tak jak niektórzy... gotowi wydać niedopracowany tytuł jak najszybciej byle tylko zainkasować i wziąć się za kolejną szmire

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?