FIFA 12: dwa filmy prezentujące nowe sztuczki oraz funkcję Football Club

Michał Ostasz
2011/09/12 10:50
3
0

FIFA 12 szykuje się do wrześniowej ofensywy. Firma EA, wydawca gry, właśnie zaprezentowała nam dwa klipy prezentujące kolejne nowości w systemie gry. Zainteresowani?

FIFA 12: dwa filmy prezentujące nowe sztuczki oraz funkcję Football Club

Na pierwszym z zaprezentowanych materiałów wideo Kantcho Doskov, animator w ekipie pracującej nad FIFA 12 zaprezentuje nam nowe sztuczki, które będziemy mogli wykonać na wirtualnym boisku. Przy okazji jest to okazja do podziwiania przemodelowanego systemu animacji oraz fizyki. Jest co oglądać!

Drugi klip w całości poświęcony jest funkcji Football Club, którą najprościej porównać do... Autologu znanego z serii Need for Speed. W FIFIE 12 za każdy rozegrany mecz otrzymywać będziemy punkty doświadczenia, dzięki czemu rywalizacja ze znajomymi nabierze nowego wymiaru. Ponadto, gra umożliwi nam aktywne kibicowanie naszej ulubionej drużynie piłkarskiej. W jaki sposób? Zobaczcie sami:

GramTV przedstawia:

FIFA 12 pojawi się w sklepach już 30. września. Gra dostępna będzie na wszystkie najważniejsze platformy sprzętowe.

Źródło: VG247

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
12/09/2011 14:18

spoko triczki ale pewnie znowu będę umiał wszystkie a korzystał z ledwo połowy.

Usunięty
Usunięty
12/09/2011 12:32

Bez jaj...A ja myślałem, że sam taki trick wymyśliłem. A tu prosze ;/ ma nawet nazwę. Elastico Chop.Damn you, EA!Tricki w większości gier pewnie i tak potrzebne nie będą (sam używam od czasu do czasu w sytuacji 1/1 1/2 z obrońcami i czasem strzelam - ale tylko Ultimate Team). Bardziej zastanawiające jest to Football League. Za karierę XP?... A co jak ktoś gra na poziomie amator, a ktoś na Legendarnym?

Usunięty
Usunięty
12/09/2011 12:16

Te dryblingi są wyjeb... zarąbiste w przestrzeń kosmiczną :P
Trwa Wczytywanie